Dallas Stars czDallas Stars cz
Stránky o Dallas Stars, klubu NHL

 29.6.04 DiMaio a Sweeney podepsali roční kontrakt  Radek Štolpa

Poctivý pracant Rob DiMaio

Rob DiMaio

V pondělí 14. června oznámilo vedení Dallasu, že se dohodlo na novém jednoročním kontraktu a útočníkem Robem DiMaiem a obráncem Donem Sweeneym.

Šestatřicetiletý Rob DiMaio nastoupil v uplynulé sezóně k 69. zápasům, ve kterých vstřelil devět branek a u dalších patnácti asistoval, což mu celkově vyneslo 22 bodů. Svůj stý gól v kariéře zaznamenal 11. března ve Philadelphii. K osmistému zápasu nastoupil 27. prosince 2003 v Columbusu.

Doposud odehrál Rob DiMaio v NHL šestnáct sezón. V 833. zápasech vstřelil 102 branek, připsal si 158 asistencí, celkem 260 bodů. Postupně oblékal dres New York Islanders, Tampy Bay, Philadelphie, Bostonu, New York Rangers, Caroliny a Dallasu.

Spolehlivý Don Sweeney

Don Sweeney

Sedmatřicetiletý Don Sweeney nastoupil v uplynulé sezóně k 63. zápasům, ve kterých sice žádnou branku nevstřelil žádnou branku, ale u jedenácti asistoval. Hodnocení +/- účasti na ledě zakončil na +22 bodech, což byl druhý nelepší počinek v týmu Dallasu. 27. února nastoupil jako 38. obránce v historii NHL k 1100. zápasu.

Do Dallasu přišel Don Sweeney z Bostonu 14. července 2003 jako neomezený volný agent. V Bostonu odehrál celkem patnáct sezón. Celkem nastoupil v NHL ke 1115. zápasům v nichž vstřelil 52 branek, připsal si 221 asistencí, celkem tedy 273 bodů.

"Rob a Don již v minulosti mnohokrát projevili silné vůdčí schopnosti a přinesou do naší šatny dostatek zkušeností."
Doug Armstrong

šipka Použité zdroje: Dallas Stars.com
šipka Počet shlédnutí článku 129734

Komentáře

Žádné komentáře

Přidej komentář