Aktuality

Střípky z Dallasu

Brenden Morrow jedná o prodloužení smlouvy

Stars jednají o prodloužení smlouvy s Brendenem Morrowem. Morrow bude po příští sezóně bez smlouvy, a tak si ho chce vedení Stars v předstihu pojistit. Morrow i Stars mají zájem na podpisu víceleté smlouvy. Generální manažer Stars Doug Armstrong by chtěl podepsat novou smlouvu ještě před začátkem nové sezóny, ale zdůraznil, že pokud se tak nestane, nebude zbytečně panikařit.

Trevor Daley stále bez smlouvy

Generální manažer Stars Doug Armstrong zatím nejednal s Trevorem Daleym o podpisu nové smlouvy, nicméně doufá, že Daley bude do začátku tréninkového kempu pod smlouvou.

Nová čísla dresů

Na úterní tiskové konferenci Stars byly představeny nové posily a byla zveřejněna čísla jejich dresů. Eric Lindros bude hrát s číslem 88, Jaroslav Modrý se 44, Darryl Sydor se svou oblíbenou 5, Jeff Halpern s 11, Patrik Štefan se 27 a Matthew Barnaby se 77.

Patrik Štefan jen doplňkem výměny?

Podle serveru ESPN Dallas Stars souhlasili s výměnou Patrika Štefana jen pod podmínkou, že jeho plat klesne. Tuto domněnku potvrzuje i fakt, že hned v den výměny podepsal Štefan se Stars smlouvu na jeden rok a 900.000 dolarů, což je méně než by dostal jako omezený volný agent. To by měl totiž nárok na 1.064.000 dolarů. Stars prý navíc ve výměně s Atlantou měli zájem především o Modrého, nikoli o Štefana, kterému byla při této výměně věnována mnohem větší pozornost médií.

Kemp mladých pokračuje

Několik hráčů, na které se všichni fandové Stars těšili, do průběhu kempu ještě nezasáhli. Jedná se především o obránce Matta Nickersona a Ivana Vishnevskyho. Zatím nejlépe ze všech hráčů působí nadějný obránce Matt Niskanen. Překvapivě velký pokrok prý udělal Ray Sawada. V dobrém světle se ukázali obránci Niklas Grossman a Trevor Ludwig a útočníci David McIntyre, Loui Eriksson a Marty Sertich. Vojtěch Polák zasáhl do kempu až včera odpoledne, překvapivě se však nezúčastnil dopolední části, které se zúčastnili útočníci, ale až té odpolední, kde se předváděli obránci. Obránci a Vojtěch Polák.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *