Aktuality

Kapanen a Ott přijali kvalifikační nabídky

Niko Kapanen

Finský centr Niko Kapanen a křídelník Steve Ott akceptovali kvalifikační nabídku Dallasu. Ve čtvrtek 11. srpna to oznámilo vedení Stars.

Sedmadvacetiletý Kapanen by si podle TSN.ca měl v příští sezóně vydělat 450 000 dolarů. V poslední základní sezóně nastoupil Kapanen za Dallas k 67 zápasům, v nichž vstřelil jednu branku a na pět dalších přihrál. Oproti předcházející sezóně tak zůstal daleko za očekáváním. V té totiž nastřádal v 82 zápasech 34 bodů (5+29) a mezi nováčky vyhrál bodování +/- s bilancí +25. Celkem v NHL odehrál 158 zápasů, připsal si 41 bodů (6+35).

Steve Ott

O pět let mladší Steve Ott si v nadcházející sezóně vydělá necelý milion, přesněji 582 960 dolarů. Po dobu výluky v NHL hrál Ott na farmě v Hamiltonu, kde v 67 zápasech vstřelil 18 branek a na dalších 21 se podílel. Bodování +/- zakončil na -1 bodu a na trestné lavici odseděl předlouhých 279 minut. Celkově v NHL odehrál 99 zápasů, připsal si 19 bodů za 5 gólů a 14 asistencí.

Oba dva doposud nastoupili v NHL pouze v dresu Dallasu.

Niko a Steve přináší do našeho týmu mládí a všestranost a jsme velmi rádi, že je máme zpět. Věříme, že v této sezóně budou platnými hráči našeho týmu.
Doug Armstrong

Souvislosti

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *