Dallas Stars czWeblog Dallas Stars
Blog o Dallas Stars, NHL a ledním hokeji
 

 23. 3. 05 Petr Čajánek táhne Zlín  meky

Ze tří elitních centrů zbyl Zlínu již jen jeden. Petr Čajánek se po zranění Petra Lešky posunul do středu první formace a neuvěřitelně v ní ožil.

Celou základní část nebyl v ofenzivě nijak výtazný a trápil se v zakončení. Co mu chybělo ve hře dopředu, to mu přebývalo v defenzívě. Celý jeho útok výborně bránil. Dnes je ale všechno jinak.

Nahradit Petra Lešku v první formaci nemůže, ale jeho snaha se o to alespoň pokusit ne enormní a s každým zápasem se hra prvního útoku zlepšuje. Čajánek skvěle odehrál šestý zápas čtvrfinále v Litvínově a v podobné formě se předvedl i ve druhém domácím zápase v semifinále.

Byl u dvou branek, když tu první sám vstřelil a na druhou skvěle nahrál Jenáčkovi. Při prvním gólu střílel z voleje Jaroslav Balaštík. Pinc puk pouze ztlumil, zpoza branky si velmi rychle vyjel nekrytý Čajánek a voný puk poslal do sítě. Elitní beci Kubina a Malík přišli pozdě. Při druhém gólu svým pohybem oklamal soupeře a jeho křižná přihrávka mířila na volného Jenáčka před prázdnou branku.

Jenáčkův gól byl nakonec gólem vítězným. Vítkovice díky své nedisciplinovanosti odehrály podstatnou část závěru zápasu v oslabení. V závěru pak neovládli své emoce, když je rozlítili domácí diváci a nepřesný rozhodčí, který přehlédl hru brankářskou holí, kterou předvedl Martin Hamrlík.

Česká pojišťovna play off 2005

Weblog

Předchozí - Lépe začaly Vítkovice
Následující - Hnilička nevystřídal

nahoru | na úvod
Prohockey
Web4u

Reklama

Marken.cz

VHS, DVD, ročenky, životopisy, kroniky, zkrátka vše z NHL, Evropy, Extraligy a reprezentace
www.marken.cz

TOPlist

Odkazy

Web4U | Redakce | Převodovka | RSS | Propagace | Reklama u nás | Mapa

© Loga a známky NHL, týmu Dallas Stars a ostatních týmů jsou ochrannými známkami NHL Enterprises nebo jejich vlastníků.

TOPlist