Dallas Stars czWeblog Dallas Stars
Blog o Dallas Stars, NHL a ledním hokeji
 

 10. 3. 05 Petr Leška letos dohrál  meky

Ve 48. minutě včerejšího zápasu mezi Litvínovem a Zlínem se zranil Petr Leška s přičiněním protihráče Daniela Brandy. Hokej.cz popisuje situaci takto:

"K osudnému střetu Lešky s Brandou došlo v 48. minutě při signalizovaném vyloučení Hranáče. Litvínovský bek měl putovat na trestnou lavici za nedovolené bránění Lešky, v momentě odpískání či spíše po něm, narazil Branda nejproduktivnějšího hráče hostí na mantinel. Leška se při pádu zranil a z ledu se dostal s pomocí spoluhráčů. Rentgenové vyšetření v nemocnici pak podle tiskového mluvčího klubu Přemysla Víchy potvrdilo zlomeninu kotníku. Pro Lešku tak sezona skončila."
Hokej.cz

Pro Zlín je to velká ztráta. Leška je první centr. Je na ledě ve všech důležitých momentech zápasu. Hraje přesilovky i oslabení. Jeho souhra s Jaroslavem Balaštíkem je přímo excelentní. Tohle všechno Zlín včera ztratil a možná ještě víc.

Petr Leška. Autor – Libor Zavoral/ČTK
Petr Leška.
Libor Zavoral/ČTK

Zákrok Daniela Brandy byl nicneřešící a zcela zbytečnný. Přestože disciplinární komise Asociace profesionálních klubů rozhodla o jednozápasovém trestu pro Brandu, Lešku to Zlínu nevrátí. Branda může po uplynutí trestu zase nastoupit s čistým štítem.

Vím, že každý jiný vyšší trest pro Brandu by byl neobvyklý. Celá věc ale jaksi vrhá stín na celou sérii. Už mi nepřijde taková plnohodnotná. Nejenže v ní chybí dlouhodobě zranění Ručinský a Reichel, ale i Okál a teď i Leška. Věčná škoda.

Souvislosti

Česká pojišťovna play off 2005

Weblog

Předchozí - Unese Zlín psychickou zátěž?
Následující - Sparta je vyřazena

nahoru | na úvod
Prohockey
Web4u

Reklama

Marken.cz

VHS, DVD, ročenky, životopisy, kroniky, zkrátka vše z NHL, Evropy, Extraligy a reprezentace
www.marken.cz

TOPlist

Odkazy

Web4U | Redakce | Převodovka | RSS | Propagace | Reklama u nás | Mapa

© Loga a známky NHL, týmu Dallas Stars a ostatních týmů jsou ochrannými známkami NHL Enterprises nebo jejich vlastníků.

TOPlist