Dallas Stars czWeblog Dallas Stars
Blog o Dallas Stars, NHL a ledním hokeji
 

 9. 5. 04 Nová verze Stars cz  meky

Sezóna ještě sice neskončila, ale hráči Dallasu si již užívají dovolené. Samozřejmě vyjma Brendena Morrowa a Matthiase Tjarnqvista, kteří si to právě rozdávájí v pražské Sazka Areně. My už myslíme na sezónu další a připravujeme novou verzi našeho webu.

Staré stránky zůstanou

Ty hlavní stránky jako jsou draft, gamerádio, redakce a jiné budou předělány do nové podoby. Stejně tak jako všechny nové články, aktuality a zápasy. Starší články z téhle a dvou předcházejících sezón zůstanou ve staré podobě. Jednak jich je hrozně moc a druhak některé ještě stále nemám ze starého webu předělané.

Méně reklamy

Zřejmě největším rozdílem oproti starší podobě je absence bannerové reklamy. Rozhodli jsme se ji nadále nepoužívat a to z několika důvodů. Je rušivým elementem, je to zbytečné množství zdrojového kódu a získaných návštěvníků je velmi málo. Uvažovat o ní budeme pouze v případě přímé a zajímavé nabídky nějaké firmy. Banner na firmu Web4U zůstává. S poskytovanými webhostingovými službami jsme velmi spokojeni.

Nové barvy

Pro nový barevný návrh jsme použili barvy, které používá pro svůj web Dallas Stars. Takže zelená je opravdu tou dallasáckou, stejně tak jako ta žlutá (zlatá). Všechny další odstíny pak z těchhle barev vycházejí.

Od HTML k XHTML

Na první pohled pro běžného uživatele změna patrná jen velmi málo, pro kodéra však dost podstatná. Už v minulé verzi jsme se snažili o validní HTML a není důvod na XHTML nepřejít.

Prosíme o Vaše názory

Předkládáme Vám návrh, jak by měla úvodní stránka webu v příští sezóně vypadat. Protože je to pouze návrh, nefungují odkazy na ostatní stránky nebo na články a zápasy. Prosíme o Vaše názory, komentáře a připomínky.

Stránka se nachází tady (stránka byla odstraněna, odkaz směřuje na uvodní stránku webu). Použijte prosím komentáře pod tímhle příspěvkem.

Dobrou radou pomohl

Oříšek – Tomáš Hodboď

conBLOG – Jiří Bureš

Yuhůův weblog o webu – Dušan Janovský

nahoru | na úvod
Prohockey
Web4u

Reklama

Marken.cz

VHS, DVD, ročenky, životopisy, kroniky, zkrátka vše z NHL, Evropy, Extraligy a reprezentace
www.marken.cz

TOPlist

Odkazy

Web4U | Redakce | Převodovka | RSS | Propagace | Reklama u nás | Mapa

© Loga a známky NHL, týmu Dallas Stars a ostatních týmů jsou ochrannými známkami NHL Enterprises nebo jejich vlastníků.

TOPlist