Dallas Stars czWeblog Dallas Stars
Blog o Dallas Stars, NHL a ledním hokeji
 

 29. 4. 04 Je Jason Arnott na odchodu?  Meky

Potupné vyřazení v prvním kole Stanley Cupu rozproudilo tok spekulací a diskuzí o tom, kdo v létě opustí nabitý kádr Stars. Vlastník Hicks totiž dal najevo, že se bude šetřit. V Texasu se spekuluje, že to mezi jinými odnese i Jason Arnott.

Tři centři jsou luxus

Dallas má totiž v této chvíli tři výborné centry a to je i na movitý Dallas zbytečně mnoho. Dojít k závěru, že černého petra drží právě Arnott není zase tak složité. Mike Modano je totiž v podstatě ztělesněním celé organizace. Jeho výměna nepadá v úvahu. Vyměnit Pierre Turgeona s jeho stávající smlouvou je úkol téměř nadlidský. A tak nám zbývá Jason Arnott, který by mohl být žádaným zbožím. V uplynulé sezóně byl nejproduktivnějším centrem Dallasu, navíc není tak drahý jako jeho dva konkurenti.

Nedostatkové zboží – talentovaní mladíci

Pierre Turgeon by pak dostal velkou, opravdu velkou šanci se v Dallasu prosadit jako druhý centr. Že by se mu to mohlo povést, naznačuje jeho velké letošní zlepšení po přechodu do středu útoku. Za Arnotta by pak Dallas mohl v trejdu získat mladého talentovaného forwarda a jako bonus dobrou pozici v draftu. Takové zboží je totiž v Dallasu nedostatkové.

Jen Brenden Morrow nestačí

Ano je zde sice Brenden Morrow, ale to je docela málo. Jestliže totiž někdy vůbec bude Steve Ott hráč pro první nebo druhou formaci, bude to ještě hodně dlouho trvat. Troufnu si říci, že zatím na ty první dvě formace nevypadá. Je tady nějaký další mladý hráč, který by se snad mohl prosadit do prvních dvou útoků?

Weblog

Předchozí - Niko Kapanen na MS
Následující - Niko Kapanen on IIHF World Championship

nahoru | na úvod
Prohockey
Web4u

Reklama

Marken.cz

VHS, DVD, ročenky, životopisy, kroniky, zkrátka vše z NHL, Evropy, Extraligy a reprezentace
www.marken.cz

TOPlist

Odkazy

Web4U | Redakce | Převodovka | RSS | Propagace | Reklama u nás | Mapa

© Loga a známky NHL, týmu Dallas Stars a ostatních týmů jsou ochrannými známkami NHL Enterprises nebo jejich vlastníků.

TOPlist