Dallas Stars czWeblog Dallas Stars
Blog o Dallas Stars, NHL a ledním hokeji
 

 26. 1. 05 Vizitky hráčů opět v novém hávu  meky

Myslím, že naposledy v létě jsem se pustil do vylepšování vizitek jednotlivých hráčů. Jak tak čas kráčí a NHL stále ne a ne začít, krátím si dlouhou chvíli nepravidelným sledováním pozic vizitek hráčů ve výsledcích vyhledávání na Googlu.

Jak jsem zjistil z jejich pozic a následného pohledu do zdrojového kódu, dalo se na nich opravdu nemálo vylepšit. Stejně nepravidelně jako jsem sledoval ty pozice, vylepšoval jsem vizitky jednotlivých hráčů až jsem došel do docela finální podoby.

V první řadě jsem se snažil zmenšit datovou velikost souborů, aktualizovat odkazy na související články a statistiky. V neděli 23. ledna jsem hromadně vyměnil vzhled hráčských vizitek tak, aby byly co nejpodobnější dnešnímu vzhledu stránek, včetně odstranění bannerové reklamy.

Stránky stále jsou v HTML a do budoucna tak i zůstanou. Předělání do XHTML by pro mě bylo velmi zdlouhavé. I když jak angličané říkají "Never say never."

Součástí nedělního "Kulového blesku" byla i změna všech adres vizitek hráčů. Až do neděle byla adresa vizitky odvozena od čísla dresu příslušného hráče, v tomto případě Jere Lehtinena:

http://www.dallas-stars.cz/sezona02/hrac26.php

S přibývajícími hráči se ale situace začínala komplikovat. Bylo proto jednodušší přejít na adresu odvozenou od jména a příjmení hráče. Tento přechod je důležitý i s výhledem do budoucna, kdy budou příspěvky do redakčního systému vkládat redaktoři sami. Adresa tedy bude následující:

http://www.dallas-stars.cz/sezona02/jere-lehtinen.php

Případné připomínky, dotazy nebo nalezené chyby prosím hlaste do komentářů.

Weblog

Předchozí - NHL iniciovala další jednání
Následující - Velkej Ivan Hlinka

nahoru | na úvod
Prohockey
Web4u

Reklama

Marken.cz

VHS, DVD, ročenky, životopisy, kroniky, zkrátka vše z NHL, Evropy, Extraligy a reprezentace
www.marken.cz

TOPlist

Odkazy

Web4U | Redakce | Převodovka | RSS | Propagace | Reklama u nás | Mapa

© Loga a známky NHL, týmu Dallas Stars a ostatních týmů jsou ochrannými známkami NHL Enterprises nebo jejich vlastníků.

TOPlist