Dallas Stars czWeblog Dallas Stars
Blog o Dallas Stars, NHL a ledním hokeji
 

 9. 3. 05 Vítkovice jdou do trháku, Sparta smutně přihlíží  meky

Vítkovice jsou na nejlepší cestě vyřadit Spartu z letošního play off. I ve druhém domácím zápase totiž dokázali zvítězit a vedou již 3:1 na zápasy. V čem jsou vlastně vítkovičtí lepší?

Gólman

I když Petr Bříza chytá velmi dobře, Marek Pinc ja na tom o poznání lépe. po celou sezónu je jasnou jedničkou, chytá v pohodě, je jistý a spolehlivý. Dokáže přidat i něco navíc. Bříza je v těžší situaci. V základní části nastupuje od svého zranění pouze sporadicky a tak mu herní praxe chybí.

Obrana

V play off se vychází ze zabezpečené obrany kde důležitým základním kamenem je gólman. Vítkovice hrají v defenzívě zodpovědněji. Sparťany důsledněji pokrývají, jsou důraznější v osobních soubojích. Patnáct inkasovaných branek ve čtyřech zápasech napovídá o defenzívě Sparty mnohé.

Útok

Sparta si v dnešním televizním utkání počínala v útoku velmi bezradně. Hráči jakoby nevěděli co mají hrát. Přihrávky byly nepřesné, kombinace bez nápadu. Nebýt vítkovické nekoncentrovanosti, nevstřelili by branku snad žádnou.

Nemůžu si pomoct, ale Sparta je na play off a na svého soupeře prachmizerně připravená. Pöpperle v brance shořel jak papírový čert, obrana nemá den, ale týden otevřených dveří a útok není schopen dát branku jinak než v přesilovce.

Souvislosti

Česká pojišťovna play off 2005

nahoru | na úvod
Prohockey
Web4u

Reklama

Marken.cz

VHS, DVD, ročenky, životopisy, kroniky, zkrátka vše z NHL, Evropy, Extraligy a reprezentace
www.marken.cz

TOPlist

Odkazy

Web4U | Redakce | Převodovka | RSS | Propagace | Reklama u nás | Mapa

© Loga a známky NHL, týmu Dallas Stars a ostatních týmů jsou ochrannými známkami NHL Enterprises nebo jejich vlastníků.

TOPlist