Dallas Stars czWeblog Dallas Stars
Blog o Dallas Stars, NHL a ledním hokeji
 

 6. 4. 04 Sezóna je příliš dlouhá  Meky

Třetí nekompletní ročník

Mám s tím problémy každou sezónu a ta letošní není výjimkou. Celkem 82 zápasů základní části je moc velká porce. Ošetřit každý zápas alespoň statistikou je pro mě nadlidský úkol. Již třetí sezónu po sobě jsem nedokázal pokrýt všechny zápasy.

Reportáže mají vyšší úroveň

Mike Modano si nedávno postěžoval, že základní část je příliš dlouhá a já mu musím dát za pravdu. Celé léto se nemohu dočkat začátku sezóny a když pak přijde, je hustota zápasů doslova ubíjející. Napsat k zápasu tři věty a označit to za reportáž (jak jsem to dělal dříve) se mi dnes již zdá nepatřičné. Vždy se snažím alespoň trochu popsat gólové situace a uvést nejméně jednu citaci některého z aktérů zápasu. Když k tomu přidám fotky, sestavu a statistiku, zjišťuji, že u jednoho reportu sedím minimálně hodinu, většinou však déle. Nejpozději po dvou měsících (většinou však dříve) začínám zápasy vynechávat. Někdy chybí jen reportáž, ale většinou neudělám k danému zápasu vůbec nic. Se zvyšujícím se počtem odehraných zápasů počty reportáží řídnou a řídnou…

Stanley Cup 2004

Teď přichází Play – off. Vrchol sezóny a já jsem unaven a vyčerpán. Vůbec bych se nezlobil, kdyby sezóna už skončila. Ale Dallas se dostal mezi šestnáctku vyvolených a bez play – off se Stanley Cup vyhrát nedá. A tak musím zatnout zuby a pokusím se pokrýt celou sérii s vynikajícím Coloradem. Díky kvalitnímu soupeři očekáváme zvýšení už tak vysoké návštěvnosti. Celý rok jsme navíc spořili reklamní kredity a tak je teď použijeme. Je přece vrchol sezóny.

Jak to dopadne?

Věřím, že Dallas postoupí. Musím věřit. Síla Colorada je v ofenzívě. Hvězdy mají vyvážené čtyři útoky a výbornou obranu. Právě těmito zbraněmi mohou útočnou sílu Laviny otupit. Sérii zřejmě rozhodnou marodi. Kdo jich bude mít méně bude mít velkou šanci postoupit. Nesmím zapomenout na brankáře, kteří jsou v play – off asi nejdůležitější. Marty Turco je dle mého názoru přece jen lepší než David Aebischer a tak Dallas postoupí. Bude to ovšem velmi vyrovnaná série.

Weblog

Předchozí - Marodka v Dallasu
Následující - První zápas

nahoru | na úvod
Prohockey
Web4u

Reklama

Marken.cz

VHS, DVD, ročenky, životopisy, kroniky, zkrátka vše z NHL, Evropy, Extraligy a reprezentace
www.marken.cz

TOPlist

Odkazy

Web4U | Redakce | Převodovka | RSS | Propagace | Reklama u nás | Mapa

© Loga a známky NHL, týmu Dallas Stars a ostatních týmů jsou ochrannými známkami NHL Enterprises nebo jejich vlastníků.

TOPlist