Dallas Stars czWeblog Dallas Stars
Blog o Dallas Stars, NHL a ledním hokeji
 

 8. 4. 04 První zápas  Meky

Tak a máme to za sebou. Dallas odstartoval letošní působení v play – off prohrou v Denveru. Začal tedy přesně tak jako před rokem, když v úvodním zápase vyřazovací části prohrál doma s Edmontonem.

Colorado vládlo ofenzívou a skvělým gólmanem

Nakolik se vlastně naplnily předzápasové prognózy? Dlouho se spekulovalo jestli Colorado uspěje v play – off se svým ofenzivním založením. První utkání naznačuje, že uspět může. Ba co víc uspět může velmi dobře. Všichni tři ofenzivní lídři týmu se totiž dokázali bodově prosadit. Peter Forsberg vtstřelil první branku, druhou Tanquay a třetí Sakic. V brance je pak podpořil výborným výkonem David Aebischer. Právě o tom, jak dokáže snášet psychickou zátěž v play – off se naplno spekulovalo. Podle výkonu v prvním zápase můžeme říct, že je připraven naplno zastoupit Patricka Roya.

Dallas zachránil od výprasku Turco

Dallas zklamal zejména v obraně. Tedy v disciplíně Dallasu vlastní. Obranná dvojice Richard Matvichuk – Teppo Numminen byla u všech tří inkasovaných branek. Přitom právě přes důraznou a nepříjemnou defenzívu může cesta ke zdolání Laviny vést. Obránce nikterak nepodpořili borci starající se o ofenzivu. Považte, že jedinou branku vstřelil centr čtvrtého útoku. Modanova formace byla přikryta defenzivně laděným Grattonovým útokem. Nedokázali se prosadit ani Arnott s Billem Guerinem ani Shayne Corson ani jemý technik Turgeon. Jediný kdo držel prapor Stars na vodou byl gólman. Marty Turco předvedl výkon s tím Aebischerovým plně srovnatelný. Jen jeho zásluhou nenaložilo Colorado Dallasu větší náklad.

Další zápas v pátek 9. dubna

Colorado vede 1:0 a další zápas se hraje v noci z pátku na sobotu opět v Denveru. Budeme on-line a co nám budou síly stačit Vás budeme informovat.

Weblog

Předchozí - Sezóna je příliš dlouhá
Následující - Druhý zápas

nahoru | na úvod
Prohockey
Web4u

Reklama

Marken.cz

VHS, DVD, ročenky, životopisy, kroniky, zkrátka vše z NHL, Evropy, Extraligy a reprezentace
www.marken.cz

TOPlist

Odkazy

Web4U | Redakce | Převodovka | RSS | Propagace | Reklama u nás | Mapa

© Loga a známky NHL, týmu Dallas Stars a ostatních týmů jsou ochrannými známkami NHL Enterprises nebo jejich vlastníků.

TOPlist