Dallas Stars czWeblog Dallas Stars
Blog o Dallas Stars, NHL a ledním hokeji
 

 5. 3. 05 Pöpperle vydžel jen devět minut  meky

Když Pavel Richter před play off prorokoval, že Sparta bude litovat toho, že Petr Bříza nechytá, ledaskdo by si mohl ťukat na čelo a pochybovat o jedo duševním zdraví.

"Rozhodovat budou kádry, takže postoupí favorité. Jsem však trošku v rozpacích z toho, že má za Spartu chytat Pöpperle. To je pro mě šok! Petr Bříza v play-off už hodněkrát prokázal své kvality a myslím, že na tenhle tah sparťané doplatí."
Pavel Richter

Je to ovšem stará prověřená pravda, že v play off je důležitá především obrana, korunovaná vynikajícím gólmanem. Takovým, který nejenže chytá to co má, ale přidá i některé fantastické zákroky. Zkrátka dává týmu naději na vítězství.

Play off je zcela rozdílná soutěž a pro brankáře to platí snad dvojnásob. Vyřazovací boje oddělují zrno od plev. V Dallasu by o tom mohli vyprávět. Marty Turco byl po dva roky v základní části fantastický a v play off pouze dobrý nebo spíše průměrný. Jen velcí gólmani dávají v play off svému týmu šanci na vítězství. Napadá mě třeba Martin Brodeaur, který už ve své nováčkovské sezóně odchytal v play off 17 zápasů a hned další sezónu dovedl tým k vítězství ve Stanley Cupu.

Tomáš Pöpperle včera prostě z těch tří úvodních branek měl chytit alespoň jednu. Sparta ztratila úvodní domácí zápas, který může být v závěrečném účtování rozhodující a Lener zas jednou prokoučoval zápas.

Česká pojišťovna play off 2005

nahoru | na úvod
Prohockey
Web4u

Reklama

Marken.cz

VHS, DVD, ročenky, životopisy, kroniky, zkrátka vše z NHL, Evropy, Extraligy a reprezentace
www.marken.cz

TOPlist

Odkazy

Web4U | Redakce | Převodovka | RSS | Propagace | Reklama u nás | Mapa

© Loga a známky NHL, týmu Dallas Stars a ostatních týmů jsou ochrannými známkami NHL Enterprises nebo jejich vlastníků.

TOPlist