Dallas Stars czWeblog Dallas Stars
Blog o Dallas Stars, NHL a ledním hokeji
 

 24. 3. 04 Marodka v Dallasu  Meky

Tak jsem si spokojeně mnul ruce, jak soupeřům odpadávají pro zranění klíčoví hráči a už přišla řada i na Dallas. Mizérii načal Scott Young, který již delší dobu marodí se zády. Později se přidal John Erskine. Jeho ztráta tolik nebolí, neboť vypadl ze sestavy a vysedával na tribuně.

Zcela jiná kapitola je Teppo Numminen. Byl jsem dost překvapen informacemi o jeho zdravotním stavu. Podle mých informací měl "Reppo" v mládí šelest na srdci. Po dlouhou dobu potom v NHL nastupoval s onemocněním srdeční chlopně. Je doslova neuvěřitelné, jak hraje 35. letý kardiak. Aktuální onemocnění aorty prý úzce souvisí právě s onemocněním chlopně a tentokrát již bude s největší pravděpodobností s Numminenovou kariérou konec.

Další marod je Jere Lehtinen, který má podobné problémy jako Young. Trápí ho záda. Dovolil bych si zde spekulovat o možných pozůstatcích jeho podzimního zranění. Hned v prvním zápase si poranil právě záda.

Doufám, že posledním zraněným je Sergej Zubov, kterého si nevybíravým zákrokem podal Chris Simon. Ten sice dostal za faul dvouzápasový distanc, jenže prvního beka to Dallasu nevrátí.

Tak teď v koutku duše doufám, že se dají všichni do pořádku a do Play – off se vrátí na led. Výjimku zde samozřejmě tvoří Teppo Numminen. Lékaři totiž nevylučují, že by se mu případný návrat na led nemohl stát smrtelným. A za to Stanley Cup nestojí…

nahoru | na úvod
Prohockey
Web4u

Reklama

Marken.cz

VHS, DVD, ročenky, životopisy, kroniky, zkrátka vše z NHL, Evropy, Extraligy a reprezentace
www.marken.cz

TOPlist

Odkazy

Web4U | Redakce | Převodovka | RSS | Propagace | Reklama u nás | Mapa

© Loga a známky NHL, týmu Dallas Stars a ostatních týmů jsou ochrannými známkami NHL Enterprises nebo jejich vlastníků.

TOPlist