Dallas Stars czWeblog Dallas Stars
Blog o Dallas Stars, NHL a ledním hokeji

21. 3. 05 Lépe začaly Vítkovice  meky

Včera jsem byl v Drnovicích na fotbale a tak jsem viděl až závěr třetí třetiny prvního utkání mezi Zlínem a Vítkovicemi. Sice jsem si první dvě třetiny natočil na video, ale ještě jsem je neměl možnost vidět a za chvíli už začíná zápas druhý.

Pokud tedy můžu z toho mála co jsem viděl vyvozovat nějaké závěry, Tak tady jsou.

Zlín prohrál celé utkání v oné osudné poslední minutě. Domácím se nepodařilo vyhodit puk a vystřídat. Navíc jen o chvíli před tím dohráli oslabení 4 na 6 a tak si klíčoví borci nemohli dostatěčně odpočinout. Vítkovice hrály o všechno a Zlínu rychle docházely síly. Vyvrcholením pak byl právě vyrovnávací gól Pavla Kubiny na 2:2.

V prodloužení gól nepadl a tak došlo na penalty, ve kterých zvítězily Vítkovice. Při penaltách není domácí prostředí zrovna výhoda. V případě Zlína ještě umocněná mizernou hrou Hamé ve Vítkovické ČEZ aréně, kde letos nezískali ani bod. Zlín zkrátka musel, Vítkovice ne…