Dallas Stars czWeblog Dallas Stars
Blog o Dallas Stars, NHL a ledním hokeji
 

 8. 3. 05 Jaroslav Balaštík nebo Jan Čaloun?  meky

Jaroslav Balaštík a Jan Čaloun. Oba dva jsou bezpochyby vynikající střelci, což dokázali v základní části letošní Extraligy.

Jaroslav Balaštík

V základní části nastoupil Balaštík ke všem 52 zápasům a nastřílel v nich rovných třicet branek. Zaslouženě tak vyhrál korunu pro krále střelců, kterou získává hráč s nejvyšším počtem vstřelených branek po základní části.

Jan Čaloun

Nastřílel celkem 26 branek, ale spotřeboval k tomu pouze 24 zápasů. Do Litvínova přišel až v rozehráté sezóně z ruského Novosibirsku. Pro spoustu fanoušů je neoficiálním králem střelců přávě Čaloun, jelikož jeho průměr gólu na zápas je samozřejmě lepší než te Blalaštíkův

Balaštík je lepší

Kdo z nich je tedy vlastně lepší střelec? Otázka velmi ošemetná, která jakkoli zodpovězená, vyvolá spoustu ohnivých reakcí na straně poraženého.

Skutečná kvalita se totiž ukazuje právě v dnešních dnech. Pokud se hraje play off, je třeba sto nastřílených branek v základní části k ničemu, pokud neuspějejte ve vyřazovacích soubojích.

Jaroslav Balaštík dokázal vstřelit branku v prvním a ve třetím duelu, přičemž ta druhá trefa byla trefou vítěznou. A Jan Čaloun? Na jeho kontě vstřelených branek zatím svítí jedna velká nula. Bez střílejícího Čalouna Litvínov na Zlína stačit nebude.

Česká pojišťovna play off 2005

nahoru | na úvod
Prohockey
Web4u

Reklama

Marken.cz

VHS, DVD, ročenky, životopisy, kroniky, zkrátka vše z NHL, Evropy, Extraligy a reprezentace
www.marken.cz

TOPlist

Odkazy

Web4U | Redakce | Převodovka | RSS | Propagace | Reklama u nás | Mapa

© Loga a známky NHL, týmu Dallas Stars a ostatních týmů jsou ochrannými známkami NHL Enterprises nebo jejich vlastníků.

TOPlist