Dallas Stars czWeblog Dallas Stars
Blog o Dallas Stars, NHL a ledním hokeji
 

 2. 1. 05 Hráči z NHL to nemají v Plzni jednoduché  meky

Vrátím se během výluky NHL do svého mateřského klubu a alespoň částečně se odvděčím klubu, ve kterém mě hokej naučili. Tak asi s takovouhle myšlenkou si pohrávala většina čechů hrající v NHL.

Nepochybně mezi nimi byli i plzeňáci Jaroslav Špaček, Milan Kraft a Martin Straka. Z těchto tří hráčů je dnes v Plzni již jen jediný, Martin Straka.

Na konci října si musel balit fidlátka Milan Kraft, když byl vyměněn do Karlových Varů za Petra Míku. Kraft nepodával tak dobré výkony, jak si vedení představovalo a musel jít. Jedním z důvodů byla také snaha popostrčit tým kupředu v boji o elitní osmičku.

Evidentně se to nepodařilo, protože včera byl vyměněn Jaroslav Špaček. Elitní bek Columbus Blue Jackets a Českého národního týmu nebyl plzeňskému managementu dost elitní. A zase ta marná snaha popostrčit tým ke sladkým plodům, kterých strom zvaný play – off nabízí dost a dost.

Z celé výměny vychází podle mého prvního pohledu nejlépe Vladimír Růžička a jeho Slavia. Nejenže získal obránce, který může hrát oslabení i přesilovku, který je schopen odehrát třeba 25 minut za zápas a navíc předvést fyzický hokej. Takových beků v Extralize moc není. Navíc se zbavil Dudy, který je jen stínem toho Dudy, který měrou nemalou pomohl Slavii k titulu.

Růžička je zkrátka mazaný lišák. V Plzni se ještě mají co učit.

Související odkazy

nahoru | na úvod
Prohockey
Web4u

Reklama

Marken.cz

VHS, DVD, ročenky, životopisy, kroniky, zkrátka vše z NHL, Evropy, Extraligy a reprezentace
www.marken.cz

TOPlist

Odkazy

Web4U | Redakce | Převodovka | RSS | Propagace | Reklama u nás | Mapa

© Loga a známky NHL, týmu Dallas Stars a ostatních týmů jsou ochrannými známkami NHL Enterprises nebo jejich vlastníků.

TOPlist