3. 12. 08 San Jose si v Dallasu otevřelo střelnici  R. Štolpa

Dallas – San Jose 2:6 (1:2, 0:2, 1:2)

Po vydřeném vítězství na ledě Minnesoty se Hvězdy vrátily do své vlastní arény a přivítaly nejlepší tým NHL. Divizní rival ze San Jose si v American Airlines Center otevřel střelnici a v pohodě pokořil Dallas v poměru 2:6.

První velkou šanci měli domácí, ale před odkrytou svatyní se nedokázal prosadit ani Parrish ani James Neal. Gól tak dali první hosté, Robidasovi se nepodařilo dostat puk z vlastního pásma, nahození Ryana Clowea tečoval Joe Pavelski a bylo 0:1.

Stars dokázali v celku rychle odpovědět. Po necelých dvou minutách dostal za Nabokovova záda puk Loui Eriksson, když ho zpětnou přihrávkou zpoza branky našel Brad Richards – 1:1.

Další dvě branky které padly do konce první třetiny měl na svědomí Dan Boyle. Nejprve zvýšil na 1:2 střelou od modré čáry při přesilové hře a poté si sjel do mezikruží, kde jej přesně našel Joe Thornton – 1:3.

Ve druhé třetině se už do listiny střelců zapisovali pouze hosté. Ve 4. minutě vyrazil střelu Clowea Turco pouze k Michálkovi, na kterého prázdná branka doslova zývala – 1:4. V 17. minutě pak pálil od modré Rob Blake a kotouč se zastavil až v síti – 1:5.

V závěrečné části přidali hosté ještě jednu branku a postaral se o ni další čech v dresu Žraloků – Tomáš Plíhal, to už ale v brance Dallasu stál Tobias Stephan, který po druhé třetině nahradil Marty Turca. Až za stavu 1:6 se Dallasu podařilo skórovat. James Neal byl před Nabokovem po přihrávce od Averyho zcela sám – 2:6.

Stars si i tentokrát nechali svého soupeře gólově utéct, jen to trochu přehnali a Žraloky pak naháněli marně.

"Mnoho aspektů naší hry musí být lepších. Naše přesilovka, naše oslabení ani náš brankář dnes nebyli dobří. Musíme najít způsob jak vyhrávat."