Dallas Stars czDallas Stars cz
Stránky o Dallas Stars, týmu NHL

 7. 5. 07 Krys Barch podepsal  D. Brunclík

Krys Barch

1. května podepsali Stars novou smlouvu s tvrdým kanadským křídelním útočníkem Krysem Barchem. Jedná se jednocestnou smlouvu na jeden rok. Vypadá to, že by Krys Barch mohl zůstat po celou příští sezónu v prvním týmu Stars. Ať už však bude hrát v Dallasu nebo na farmě v Iowě, vydělá si ligové minimum, tedy 475.000 dolarů.

Krys Barch odehrál letos za Dallas Stars celkem 26 zápasů, ve kterých vstřelil 3 branky a u tří dalších asistoval. Připsal si také dva kladné body v hodnocení +/-. Absolvoval třináct pěstních soubojů, které mimo jiné přispěly k tomu, že si Krys Barch ve své nováčkovské sezóně připsal slušných 107 trestných minut.

"Krys je neústupný hráč, který hraje na hraně a který pro náš klub v loňské sezóně odvedl dobrou práci. Očekáváme, že se bude i nadále zlepšovat a bude pro naši organizaci v následující sezóně přínosem."
GM Stars Doug Armstrong

26-letý Krys Barch byl draftován v roce 1998 týmem Washington Capitals ve čtvrtém kole draftu z celkově 106. místa. Stars s ním podepsali 18. července roku 2006 smlouvu jako s neomezeným volným hráčem.

Nová smlouva pro Kryse Barche mimo jiné znamená, že Stars mají nyní pod smlouvou celkem 15 hráčů s jednocestnou smlouvou. Náklady na mzdy, které se započítávají do platového stropu (tedy včetně nákladů na vykoupení Billa Guerina ze smlouvy) se tak momentálně pohybují kolem 38 milionů dolarů.

Aktuality

Předchozí - Richard Clune je už také pod smlouvou
Následující - Tom Wandell je pod smlouvou

nahoru | na úvod
Web4u
Prohockey

Web4U | Redakce | Převodovka | RSS | Propagace | Reklama u nás | Mapa

© Loga a známky NHL, týmu Dallas Stars a ostatních týmů jsou ochrannými známkami NHL Enterprises nebo jejich vlastníků.

TOPlist