Dallas Stars czDallas Stars cz
Stránky o Dallas Stars, týmu NHL

 6. 7. 06 Francois Giguere odchází do Colorada  D. Brunclík

V úvodu sezóny 2005/2006 měl generální manažer Stars Doug Armstrong k dispozici tři asistenty. Ke 24. 5. 2006 už však měl jen jednoho. V lednu letošního roku odešel do Montrealu Guy Carbonneau a k výše zmíněnému datu i Francois Giguere.

Francois Giguere, který u Stars působil jako asistent generálního manažera od ledna roku 2002, se stěhuje do Denveru. Stal se totiž novým generálním manažerem Colorada Avalanche. Vystřídal Pierra Lacroixe, který z této funkce odstoupil po nevydařeném účinkování Avs v play off. Giguere už v Coloradu, respektive Quebecku, již dříve v různých funkcích působil, a to od roku 1990 do roku 2001.

"Chtěl bych poděkovat organizaci Dallas Stars a speciálně Dougu Armstrongovi, za spolupráci, přátelství a podporu v tomto pro mě a mou rodinu důležitém rozhodnutí."
Francois Giguere, nový GM Avs

Giguere měl u Stars na starosti především vyjednávání nových smluv s hráči a kontakt s farmářským klubem Iowa Stars. Tato práce teď bude ležet na bedrech Douga Armstronga.

"Ceníme si toho, co Francois pro Dallas Stars udělal a přejeme mu jen to nejlepší. Je těžké přijít o lidi jako je Francois Giguere a Guy Carbonneau, ale to jen ukazuje na to, že to tady v Dallasu děláme správně. V posledních letech prošly tímto klubem výjimečné hokejové individuality a my jsme na to skutečně hrdí. Nahradíme je prvotřídními osobnostmi, abychom si udrželi vysokou úroveň kvality našeho vedení a celé hokejové organizace."
GM Stars Doug Armstrong

Aktuality

Předchozí - Lehtinen i Hagman zůstávají
Následující - Vedení Dallasu kompletní

nahoru | na úvod
Web4u
Prohockey

Web4U | Redakce | Převodovka | RSS | Propagace | Reklama u nás | Mapa

© Loga a známky NHL, týmu Dallas Stars a ostatních týmů jsou ochrannými známkami NHL Enterprises nebo jejich vlastníků.

TOPlist