Dallas Stars czDallas Stars cz
Stránky o klubu NHL

Článek 21.1. Stars hledají vzpruhu  Kamil Šamulák

Ta by je měla nastartovat k sérii vítězství

Samozřejmě, sobotní vítězství 3:2 nad Calgary mohlo dát týmu obrovskou morální vzpruhu. Ale Hvězdy (20 vítězství- 19 proher- 8 remíz) i nadále ztrácejí 7 bodů na lídra Pacifické divize San José Sharks. Jestliže nebudou následovat sobotní vítězství výhrami nad Vancouverem a Edmontonem, mohli by se vrátit zpátky do Dallasu s větší ztrátou na vedoucí San José než měli, když vyjížděli na pětizápasový trip po ledech soupeřů.

"Musíme se vzchopit. To samé jsme sice už říkali po zápase se San José a pak se nám nevydařilo utkání v Coloradu. Teď budeme hrát proti velice dobrému týmu Vancouveru a musíme znovu dokázat, že umíme vyhrávat."
Dave Tippett, trenér Stars

Příliš často za poslední dva měsíce Stars nedovedli následovat velké vítězství dalším a nastartovat tak sérii několika vítězství v řadě. Na konci listopadu dokázali porazit New Jersey, nedovolili jim skórovat, a přesto pak pětkrát v řadě prohráli. Minulý týden porazili venku San José a hned v dalším zápase proti Avalanche prohráli.

"Musíme si vzít toto vítězství, dívat se na něj co nejpozitivněji a pokračovat v dobrých výsledcích. Může nás to nastartovat k velkým výkonům. Musíme si říci: ´Hej, jsme zpátky.´ Musíme se i nadále v každém zápase pachtit za vítězstvím."
Jason Arnott, útočník Stars

Modano odehrál celý zápas: Kapitán Stars Mike Modano strávil na ledě proti Calgary skoro 20 minut (19:57). Bylo to první Modanovo utkání od druhého ledna, kdy si natáhl třísla.

"S přibývajícími minutami jsem se cítil lépe a lépe. Myslím si, že ve třetí
třetině už byl můj výkon stoprocentní. Byl jsem často na ledě a na konci zápasu jsem byl už hodně unavený."

Mike Modano, kapitán Stars

Modano si v zápase připsal na své konto jednu nahrávku a v posledních osmi zápasech si tak připsal už 9 bodů za dva góly a 7 nahrávek.

Morrow hraje už na 90 %: Levé křídlo Brenden Morrow, který v posledních třech zápasech zaznamenal gól a dvě nahrávky, po zápase řekl, že ještě není stoprocentně fit po zranění ramene. Prohlásil, že zatím hraje jen na 90 %.

"Stále ještě cítím nějakou bolest a nejsem na tom fyzicky tak, jak bych si představoval."
Brenden Morrow, levé křídlo Stars

šipka Použité zdroje: Dallasnews.com
šipka Počet shlédnutí článku: 292246


  Komentáře

Žádné komentáře

Přidej komentář


nahoru | na úvod | odeslat
Web4u
Prohockey

Web4U | Redakce | Převodovka | RSS | Propagace | Reklama u nás | Mapa

© Loga a známky NHL, týmu Dallas Stars a ostatních týmů jsou ochrannými známkami NHL Enterprises nebo jejich vlastníků.

TOPlist