Neoficiální české stránky Dallas Stars, klubu NHL
Hledání

Článek 28.2. Rukavice ve Phoenixu  Radek Štolpa

PhoenixDoslova levou nohou vykročily hvězdy po olympijské přestávce a z Phoenixu si odvezly pětigólový nášup. V páté minutě je načal prvním gólem Langkow.

To ještě hosté netušili na co se dotyčný chystá. Běží třináctá minuta první třetiny a na lavici sedí hříšník Sergej Zubov za nedovolenou hru vysokou holí.

Langkow nachází Nagyho a domácí vedou dva nula. Jestliže Dallas hraje venku rozhoduje o jeho výsledku druhá třetina.

V ní nejprve ve čtvrté minutě skóroval český reprezentant Martin Ručínský. Po bodíku za asistenci si připsal Derian Hatcher a Pierre Turgeon. Daymond Langkow ovšem nenechal vývoj zápasu na náhodě a vzal ho opět do svých rukou.

V 17. minutě nejprve zvýšil na 3:1 a o dvě minuty později se asistencí podílel na gólu Markova. Slabá druhá třetina Dallasu, tak opět rozhodla. Ve třetí třetině potom dovršil debakl hvězd Nazarov.

To už v brance Dallasu chytal Marty Turco, který vystřídal Eda Belfoura. Plán Dallasu o postupu do play - off, tak dostává povážlivějších trhlin.

šipka Použité zdroje: Dallasstars.com, NHL.com