Dallas Stars czDallas Stars cz
Neoficiální české stránky Dallas Stars, klubu NHL
Hledání

Článek 30.9. Brenden Morrow konečně podepsal   Radek Štolpa

Brenden Morrow

Křídelní útočník Brenden Morrow zameškal celkem 12 dní přípravy na nastávající sezónu, než se konečně dohodl na nové smlouvě s vedením hvězd. Ve čtvrtek se již podílel na výhře nad Washingtonem.

Nová smlouva je podepsána na tři roky a její finanční ohodnocení je celkem 4 miliony dolarů. K nim je nutné připočítat ještě bonusy za pobyt na ledě a kanadské bodíky, které jsou ve smlouvě zahrnuty.

Morrow zaznamenal v uplynulé sezóně celkem 35 kanadských bodů (17+18). Co se týče hitů, tak s počtem 218 skončil na osmém místě v celé NHL.

Při podpisu nové smlouvy se rýsovala možnost podpisu jednoročního kontraktu. Brenden Morrow však preferoval delší kontrakt.

"Přesně tak jsem si to představoval. Kdyby mi vedení nabídlo čtyř nebo pětiletou smlouvu, velice rád bych podepsal. Myslím, že máme velkou šanci v příštích letech vyhrát Stanley Cup."
Brenden Morrow

Trenér Dave Tippett zkouší v přípravných zápasech všelijaké možné varianty složení útočných formací okolo centrů Modana, Arnotta a Turgeona, včetně mladíků Otta a Sima. Využil tak nepřítomnosti Morrowa a uvolněného místa na levém křídle, přesto je velmi rád že se Brenden připojil k týmu.

"Vyzkošeli jsme různé varianty. Brenden je však hráč, kterého by neodmítli v žádném týmu a dokazuje to každý večer."
Dave Tippett


nahoru | na úvod
Web4u

Reklama

Marken.cz

VHS, DVD, ročenky, životopisy, kroniky, zkrátka vše z NHL, Evropy, Extraligy a reprezentace
www.marken.cz

Prohockey

Web4U | Redakce | Převodovka | RSS | Propagace | Reklama u nás | Mapa

© Loga a známky NHL, týmu Dallas Stars a ostatních týmů jsou ochrannými známkami NHL Enterprises nebo jejich vlastníků.

TOPlist