Re: Grossman do Philadelphie

No jo, jenže kdo nám to dá? big_smile big_smile

I pád na držku je pohyb dopředu...

Re: Grossman do Philadelphie

V létě to nebdue snadné. Doba nám nepřeje, moc kvalitních UFA nebude. A přeplácete nebudeme chtít.

Osobně bych to zkusil a zbavil se Sourayho. Za něj bychom mohli něco získat. A případně i Robidase, ale je jasné, že pokud tihle dva tu nebudou, musí dojít TOP bek, který bude hrát PP i PK. Minimum je Souray, mohl by odejít i Dvořák, Petersen či Burish.

Vincour zatím nemá moc vysokou cenu, neb nic zásadního neukazuje.

Re: Grossman do Philadelphie

34

Re: Grossman do Philadelphie

Re: Grossman do Philadelphie

to meky: Je fajn, že je to napsaný, ale před tím je ještě v pořadí ten Goligoski.

to Tommy: U Fiddlera si zvykej, ten je tu na dlouho. Dowell je sice čučka, ale předposlední zápas byl parádní, jeden z našich nejlepších hráčů. Larsen je naše budoucnost. Burish je super posila. Ale měl by hrát tak 4. linku.

Re: Grossman do Philadelphie

tak zrovna pan Fiddler je mi volnej jak guma u mokrejch trenýrek wink
Dán Larsen je pro mě stejnej exot jako kdyby za nás bránil Jamajčan big_smile

Re: Grossman do Philadelphie

Souhlasim.Plácat to,když neni moc co nabídnout,jde těžko.

Re: Grossman do Philadelphie

Tommy, Tommy...nejdřív finskej gólman a teď je na paškálu dánskej obránce...ach jo.

Re: Grossman do Philadelphie

neboj, bylo to s nadsázkou. Na rozdíl od fiňáka bych s Larsenem klidně povečeřel a přátelsky pokecal wink Mně vůbec nevadí, že je Dán.....jen je z nehokejový země, je to takový divný. Stejný jako Kopitar smile

40

Re: Grossman do Philadelphie

Re: Grossman do Philadelphie

Hodně by nám teď pomohl nějaký vydařený trejd, nějakého střelce by to chtělo...

Re: Grossman do Philadelphie

43

Re: Grossman do Philadelphie

44 (edited by steiner 8.3.2012 20:10:30)

Re: Grossman do Philadelphie

Jo a netušil jsem, že Grossmann je žid. A Nystrom taky.

Re: Grossman do Philadelphie

Ajaj.Tolik židů v jednom týmu:))))Skoro,aby jim místo přileb objednávali jarmulky:))))