Topic: Grossman do Philadelphie

The harder the battle, the sweeter the victory.

Re: Grossman do Philadelphie

Myslím, že další akce přijdou. Škoda, že jsme za něj nedostali hotového hráče.

Stars umí draftovat dobře ve druhém, třetím i pátém kole. Myslím, že je to lepší, než kdybychom dostali kolo první. smile wink

Re: Grossman do Philadelphie

Pro letošní PO to asi nebude...Holt bude mít žena radost,že se můžu holit...

Re: Grossman do Philadelphie

Fistric dostal přednost před Grossmanem. Jasný signál. A taky dostane šanci Pardy konečně ukázat, co v něm je.

JN konečně řekl, že já píši už od začátku sezóny. Beků máme plnou prdel a je tu slušná konkurence. Jediný bek, který nám chybí je bek číslo 1. Toho musíme klofnout. Taky potřebujeme dalšího pořádného útočníka. Centra, což je pozice, která nás tlačí nejvíc, nebo křídlo. Důležité bude, jaké záměry má klub s Bennem (centr nebo křídlo) a Ottem (výměna či setrvání).

Re: Grossman do Philadelphie

Wow, dobrá protihodnota... Philla se zbavila 2 solidních picků za UFA beka.

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

6 (edited by steiner 17.2.2012 21:59:20)

Re: Grossman do Philadelphie

Philda ho chce podepsat. Měli o něj zájem už dlouho. My jsme chtěli Saada a 2, kolo od Hawks. Oni odmítli a tak šel Grossman do Phildy.

Re: Grossman do Philadelphie

Stejně jsem docela v šoku, že s vámi nepodepsal novou smlouvu. Holmgren umí. Pokud s nimi Grossman skutečně podepíše, pak je ty ztráty picků nemusí tolik mrzet.

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

8 (edited by steiner 17.2.2012 23:19:22)

Re: Grossman do Philadelphie

On by tu podepsal, JN se rozhodl jinak. Peníze investujeme jinam.

Re: Grossman do Philadelphie

Sice mi nevadil,ale radši Fistrice...

Re: Grossman do Philadelphie

JN to teda posral. Jeden se vrátí z dovolený a takováhle rána. Táhnout měl Fistric!! sad

Re: Grossman do Philadelphie

Taky bych upřednostnil Grossmana před Fistricem.

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

Re: Grossman do Philadelphie

navíc si tedy nemyslím, že bychom "drželi adekvátní protihodnotu". Netvrdím, že z něj bude obranná superstar, ale za několik let bude patřit mezi nejlepší defenzivní beky.

Re: Grossman do Philadelphie

Já bych to udělal jinak. Podepsal bych ho a potom ho vyměnil za hotovýho hráče. Myslím si, že v naší situaci jsou drafty k ničemu a prostor pod platovým stropem si taky dělat nemusíme. To samí loni, mohli jsme za Brada dostat Dubinskyho a místo toho jsme nechali jít potencionálně nejlepší akvizici loňský uzávěrky úplně zadarmiko. Majitel chce investovat, tak nevím na co čeká? Už tak si tým zahrává s přízní fanoušků, přivíst pár veteránů a pak čekat na zázrak je podle mího dost riskantní a dlouhodobě k ničemu. Letos hrát play off nebudem, soudě podle předváděné hry, v noci jsem sledoval zápas Devils - Ducks a jestli by jsme se dostali do play off na úkor takovýho týmu, tak je to pěknej bordel.

I pád na držku je pohyb dopředu...

Re: Grossman do Philadelphie

tak nějak nerozumím záměrům JN, potažmo majitele... Nehledě na to, že v současné chvíli se k nám nikdo špičkový zrovna nepohrne.

Re: Grossman do Philadelphie

Zastávám stejného názoru Tomyho a Starse,jinak ty drafty možná otočíme v brzké vymeně na nějakého kvalitního hráče,což by mohlo dávat smysl.