Re: Radek Faksa

Chlapci nechcem stratiť vieru a ilúzie ale mne sa zdá na to čo predviedol proti USA a Kanade na voľbu v prvom kole dosť slabý.

Re: Radek Faksa

Je to bída, ale určitě ho podepíšete, furt má cca 3 roky. Občas se stane, že u 1st rounderů nastane zlom až kolem 20.roku. Ofenzivní talent tam ovšem vidět není, je tady šance, že se vypracuje do 3./4.centra, postavou i stylem hry by tam zapadl.

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

Re: Radek Faksa

Mám dojem, že se o něj právě hovořilo jako o budoucím centrovi třetí formace.

Re: Radek Faksa

Kisin má jednoznačně pravdu, vývoj Faksy nejde tak jak se očekávalo. Jinak včera s Kanadou hrál třetí lajnu se Zachem a Volkem a přišel o nějaký zuby. Zápas jsem ale neviděl. Viděl jsou kousek prvního zápasu s USA a to bylo hrozný vystoupení.

Re: Radek Faksa

Tak v úvodu prvního zápasu, který jsem viděl taky, nebyl nikdo dobrý.

Tohle nic neznamená, pokud někdo ale bude koukat na OHL a tam po pár zápasech řekne, že je to bída, bude to o něčem jiném. Takto mě to nezajímá. Led jako letiště, na tom se v USa nehraje...

36 (edited by kisin 30.12.2013 16:47:43)

Re: Radek Faksa

On už ovšem hraje své třetí WJC a předtím hrál celý život v ČR, takže to je blbost. Fyzicky by měl dominovat. Dle této teorie by Kanada neměla v Evropě na medaile šanci.

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

Re: Radek Faksa

Tak Kanada má talentů plnou prdel ve srovnání s Českem. Ale fyzicky by měl vynikat, to nepochybně.

Re: Radek Faksa

Mě bylo jasný, že z něj nic nebude už když sem zjistil národnost big_smile Není to první závadnej produkt z ČR v prvním kole draftu smile

I pád na držku je pohyb dopředu...

Re: Radek Faksa

Myslíš Vágnera?

Re: Radek Faksa

Alex: „Pojďte se strýčkem... Poslechněte si andělský trubky a ďábelský trombóny. Zvu vás!“
Hero

Re: Radek Faksa

Ne, ne Mikeszi Steiner měl pravdu wink Jinak dočetl jsem se že si ho o 2 roky později vybrala v draftu Carolina, jak tomu mám rozumět? My jsme se ho nějak vzdali nebo co?

I pád na držku je pohyb dopředu...

Re: Radek Faksa

Nepodepsali jste ho, cili vam vyprsela prava. Jakykoliv jiny team ho pak mohl draftovat jako 'overagera', neni to nic zas tak neobvykleho, z hlavy me napada treba Andersen z Anaheimu, dalsi pripad.

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

Re: Radek Faksa

Viděl jsem všechny zápasy narodniho teamu a musím říct, že fyzicky opravdu vynika nad ostatnimy, ani v zápase s kanadou nebyl pozadu, ba dokonce po jeho praci v brankovisti padnul jeden gol. Nikdy asi nebude dělat 80 bodů za sezonu, ale jako 3 center by sve uplatneni mohl najít, navíc na MSJ hraje všechny oslabení. Toť můj názor, ještě bych ho uplně nezatracoval smile

44

Re: Radek Faksa

tak já bych ho celkem zatratil wink

Re: Radek Faksa

Já se do toho nepletu, neb to MSJ moc nesleduji, ale viděl jsem 1 utkání a tam hrál oslabení a hodně dobře. Ale nic jiného mě nezaujalo. Ale nečekejme od něj, že to bude TOP hráč do TOP linky jako třeba Ničuškin.