Re: Stars @ Habs 29.10.2013 (zápas č. 12)

Alex: „Pojďte se strýčkem... Poslechněte si andělský trubky a ďábelský trombóny. Zvu vás!“
Hero

Re: Stars @ Habs 29.10.2013 (zápas č. 12)

Re: Stars @ Habs 29.10.2013 (zápas č. 12)

Na fórech ne. Ale kdyby to řekl hokejista, dostane trest. Pamatuješ na Prospala, jak musel chodit do školy za to, že nazval Habs žabožrouty? On tedy řekl jen frog, ale i tak.

Re: Stars @ Habs 29.10.2013 (zápas č. 12)

Kari je nejlepšííí!!!

Re: Stars @ Habs 29.10.2013 (zápas č. 12)

No, u nás to tak lidé vnímají. Ale neuvědomují si následky svého chování a pindání na fórech. I za pindání na fóru by tě mohli stíhat, pokud bys naplnil skutkovou podstatu. A buď rád, že nežiješ v USA nebo Kanadě, tam jsou na tyhle věci extra citliví, neb jejich společnost je založena na multikulturalitě, někdy se hovoří o tavícím kotli, na rozdíl od nás, i když u nás se už také řada menšin ukazuje.

J8 třeba na fórum o hokeji napsal, jednu věc ala Tommy, opřel jsem se do Finů, a to bys nevěřil, jak jsem to schytal. Tommyho účet by tam normálně blokli na hfboards. Já to nakonec vysvětlil. smile

Re: Stars @ Habs 29.10.2013 (zápas č. 12)

"Bullshit, you can suck a golf ball through a garden hose" (gsgt. Hartman):D Jinak myslím, že bysme to mohli urvat. 2:0 (Chiasson, Roussel).

Re: Stars @ Habs 29.10.2013 (zápas č. 12)

Jinak pro ty co sledujou zápasy Stars, u sázkové kanceláře bet365 jdou všechny zápasy sledovat online v super kvalitě grátis akorát musíte mít na kontě nějaký prostředky big_smile

I pád na držku je pohyb dopředu...

Re: Stars @ Habs 29.10.2013 (zápas č. 12)

Ještě,že jsem nečekal výhru,neb to bych musel být nasraný.Takhle nechytám nerva a mam strach z lavin doma.

24 (edited by Mikesz 30.10.2013 09:32:04)

Re: Stars @ Habs 29.10.2013 (zápas č. 12)

Alex: „Pojďte se strýčkem... Poslechněte si andělský trubky a ďábelský trombóny. Zvu vás!“
Hero

Re: Stars @ Habs 29.10.2013 (zápas č. 12)

Nwm odehráli jsme dobré utkání... aji Gonchar se mi dneska líbil, ale Montreal měl prostě dnes na své straně štěstí, které nám chybělo...Minimálně remízu jsme si za ten výkon zasloužili, ale tohle je prostě moc kruté, zvlášť když vezmu v potaz góly, které nám frantíci dali sad

Kari je nejlepšííí!!!

Re: Stars @ Habs 29.10.2013 (zápas č. 12)

G + G hráli dobře, ale chyby dělal Robidas a Daley. Případně Jamie.

A Mikeszi, v tom to je. Habs mají nejvíc pohárů ze všech...ti nemusí nic dokazovat, historie je jejich. A nejsou ani teplí, ani měkcí. Za ně vždy hráli velcí hráči, mají na co být hrdí. Týmy jako Tampa či Dallas jim nesahají ani po kotníky.

A Habs včera výborně bránili, výborně blokovali střelbu od modré. Takový Diaz hrál fantasticky. A zajímavé je, že Murray proti nám vždy dobře hraje.

27 (edited by Mikesz 30.10.2013 10:59:33)

Re: Stars @ Habs 29.10.2013 (zápas č. 12)

Alex: „Pojďte se strýčkem... Poslechněte si andělský trubky a ďábelský trombóny. Zvu vás!“
Hero

Re: Stars @ Habs 29.10.2013 (zápas č. 12)

no po 5 minútach mi spadol internet, som rád, že som sa na to nemusel dívať sad

Re: Stars @ Habs 29.10.2013 (zápas č. 12)

Je pravda, že těch kiksů v obranném pásmu se nám povedlo vcelku také dost teda. Jamie se pořád snažil kolikrát vymyslet něco navíc a i Tyler někdy. Nejvíc mě asi mrzí Ničuškin... tomu klukovi to tam ne a né spadnout prostě... včera už toho cedníka překonal, ale puk se raději dál už neklouzal.... Chybělo strašně málo, abychom přidali další branku, ale bohužel. Taková haluz jako jim nám prostě nespadla... a to vyloučení Goligoského... dlouho sem se tak zase nezasmál big_smile

Kari je nejlepšííí!!!

Re: Stars @ Habs 29.10.2013 (zápas č. 12)