1 (edited by Mikesz 29.10.2013 17:21:34)

Topic: Stars @ Habs 29.10.2013 (zápas č. 12)

Alex: „Pojďte se strýčkem... Poslechněte si andělský trubky a ďábelský trombóny. Zvu vás!“
Hero

Re: Stars @ Habs 29.10.2013 (zápas č. 12)

5:1 (2x Segedin, Peverley, Cole, Gončar - Gorges, jediný heterosexuál v teamu). Carey Roy bude po 30ti minutách střídat.

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

Re: Stars @ Habs 29.10.2013 (zápas č. 12)

twl to by byl splněnej sen, kdybychom donutili toho kreténa střídat big_smile big_smile

Kari je nejlepšííí!!!

Re: Stars @ Habs 29.10.2013 (zápas č. 12)

big_smile big_smile big_smile ty je musíš hodně nenávidět, kisine,

Alex: „Pojďte se strýčkem... Poslechněte si andělský trubky a ďábelský trombóny. Zvu vás!“
Hero

Re: Stars @ Habs 29.10.2013 (zápas č. 12)

Jako uznavam, ze to je asi za hranou, ale ma to sve jednoznacne duvody. Jak rika Lavy na konci v tom videu, enough is enough big_smile

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

Re: Stars @ Habs 29.10.2013 (zápas č. 12)

já za sebe musím uznat, že třeba v NHL 14 se mi za ně hraje výborně. Navíc mají myslím nejlepšího gólmana hry. Není důvod je neobdivovat. big_smile

Alex: „Pojďte se strýčkem... Poslechněte si andělský trubky a ďábelský trombóny. Zvu vás!“
Hero

Re: Stars @ Habs 29.10.2013 (zápas č. 12)

Cože???!!!! To si snad dělají v tom NHLku srandu Price nejlepší brankář hry??!!! sad sad

Kari je nejlepšííí!!!

Re: Stars @ Habs 29.10.2013 (zápas č. 12)

Re: Stars @ Habs 29.10.2013 (zápas č. 12)

Hoši, za tohle se všude venku udělují tresty. wink

Habs byli roky utlačovaní, tak se jim to nyní trošku vrací.

Doufám, že dneska zlomíme tu backtoback krizi.

3:2. Chiasson, Seguin, Cole.

Re: Stars @ Habs 29.10.2013 (zápas č. 12)

Já proti Montrealu vůbec nic nemám, mně kluci montrealští nevadí. Takže si ani v nejmenším nemyslím, že by tam hráli homosexuálové. To o Plekancovi jsem napsal jen tak na okraj, jako takové odlehčení. A od kisina to určitě taky byla nadsázka nebo jak to nazvat.

Ale pojďme možná radši k hokeji. Tipuji 1:3 (Seguin - Plekanec, Bourque, Gionta).

Re: Stars @ Habs 29.10.2013 (zápas č. 12)

Jose, koukám, že máš dojem, že to trápení back to back zápasů bude pokračovat. A taky to, že uděláme kroku kupředu a pak zase krok vzad. Také se toho bojím. Ale v týmu máme hodně Francouzů, tak se snad budou chtít ukázat.

Re: Stars @ Habs 29.10.2013 (zápas č. 12)

Osobně očekávám vyrovnaný zápas, kde nepadne moc branek (aby to nebylo naopak big_smile), ten třetí by Canadiens mohli dát klidně do prázdné. Montreal hraje doma, ale koukám, že tam vyhrál jen tři zápasy ze sedmi. Ale zase celkově málo inkasují - 22 gólů za 12 zápasů. A na to, že mají jen o dvě výhry více než prohry, mají dost aktivní skóre 35:22.

Re: Stars @ Habs 29.10.2013 (zápas č. 12)

2:1 (Seguin, Roussel)

Re: Stars @ Habs 29.10.2013 (zápas č. 12)

Rozbijem je jak činský hračky, budou volat na antimonopolní úřad, že puk je pro oba týmy a né jen pro jeden, protože jim ho vůbec nepůjčíme, Kari si napraví po včerejšku průměr čistým kontem a Ničuš se konečně prosadí, ale né jedním gólem, ale hat-trickem!
4:0 (3x Čučkin a Segín)

Re: Stars @ Habs 29.10.2013 (zápas č. 12)