61 (edited by S.T.A.R.64 2.4.2013 19:56:49)

Re: Problémy Stars

Kdo sleduje tabulku návštěvnosti tak ví, že poslední zápasy šla hodně dolů a nemyslím si, že by za to mohla jen ztráta nadějí na play off. Proti LA 15 tis, proti Ducks 13 tis. Kouzlo ala Jágr vyprchalo a navíc začíná MLB. Z krátkodobýho hlediska určitě pro Dallas přínos dovíst sem takovýhohle hráče, ale halu nám naplněj jen dlouhodobý výsledky. Na Pens chodilo taky kolem 8 tis. a najednou je z nich jedno z nejhokejovějších měst v USA.

I pád na držku je pohyb dopředu...

Re: Problémy Stars

JJ za Lanea MacDermida, práva na dalšího útočníka Codyho Paynea a zatím nespecifikovaný výběr v draftu.!!!Roy za za druhou volbu v draftu a obránce Kevina Connautona!!To je mělo vyjít včera jako aprílový žert...výsměch....ještě ať vymění Kariho!!!!!!!!!!!A bude!!!

Re: Problémy Stars

Re: Problémy Stars

Pánové takhle se bojuje o první výběr v draftu, nenápadný to teda moc není, ale co už big_smile

I pád na držku je pohyb dopředu...

65 (edited by steiner 2.4.2013 20:34:10)

Re: Problémy Stars

Tak ta cena za Roye je ještě OK, ale za Jágra, to je děs. Ještě že za Morrowa byla dobrá cena.

Kdesi psali, že to dával dohromady JN, Gainey a Recchi,

Zklamání. JN mě dneska naštval. Jsem zvědav na jeho odůvodnění. Jedině OK by to bylo, kdyby od Bruins káplo 1. kolo.

Jak jsem psal, je těžké být fandou Stars v této době. Jsem zvědav na další kroky, neb tohle jsem nečekal.

66 (edited by steiner 2.4.2013 20:29:59)

Re: Problémy Stars

Re: Problémy Stars

strášný výměny.. je mě z toho na blití..

Re: Problémy Stars

Vážení, už to, že JJ u nás vede kanadské bodování, byť Whitney a Benn mají lepší bodový průměr, o mnohém vypovídá.

Stars pěkně za ty roky finančních problémů zchátrali...

Re: Problémy Stars

steiner : blbý je to že Stars se drží pořád v polovině tabulky a možnost lepšího draftu je mizivá. Pár let zpět jsem vypovídal dobrou budoucnost Chicagu a je to tu. Mladí hráči doplnění o starší a kvalitní hráče..

70

Re: Problémy Stars

Neviem čo dodať. Človek za tie roky si zvykol na všeličo ale toto je des...Som v úplnom šoku. Vymeniť jedných z najlepších hráčov za nikoho, nechápem a ešte dlho chápať nebudem. Tie drafty ok ale ta hráčska vymena?? Však to je jeden niemand za druhým, proste katastrofa, pad Stars na samé dno sad

Re: Problémy Stars

Možná je někdy lepší vydláždit novou cestu než léta látat díry wink

I pád na držku je pohyb dopředu...

72 (edited by kisin 2.4.2013 23:25:14)

Re: Problémy Stars

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

Re: Problémy Stars

Kisine, v souvislosti s tou NTC ani ten Feaster nevypadá nejhůř.

Výborně napsané. Díky.

Re: Problémy Stars

Už,aby byl z Oleksiaka novej Chára.Pak se k naší bráně nikdo nedostane.Pokud by se mu to povedlo,tak by hned dostal přes držku,aby si to příště rozmyslel.

75

Re: Problémy Stars

Nemusí byť zrovna Chára mne by úplne stačilo keby bol v našom podaní aspoň Hatcher smile