Re: Problémy Stars

Jojo přesně tak v tomhle musím stát za Tommy, jelikož to co bylo před sezónou ty pozvánky apod. typu Believe, jak tam všichni prohlašují, jak to zvládnem a potom příjde totální vystřízlivnění v podobě naší super hry a hlavně prohrávat v důležitých zápasech natož dokázat nějakou  delší šňůru výher a stejně se v tom týmu nic neděje sad

Kari je nejlepšííí!!!

47

Re: Problémy Stars

Mě by spíše zajímala jedna věc, na kterou by mě steiner mohl odpovědět. On je na tohle odborník.

Na trhu je neby bylo několik obránců. Probrali sme tady Hamrlíka, Kaberleho, ale teď jsou tam jména další Regehr, Bouwemeester. Mě by zajímalo jestli by se nám někdo z nich nehodil a proč není u nás? Na co čekáme?

Re: Problémy Stars

Regehr je hodně pomalej a není to ofenzivní bek. JayBo by se hodil, ale já neznám ty dva hráče, kteří za něj šli, navíc volba v prvním kole.

Tohle by spíš mohl říct Kisin, jestli ti dva za něco stojí.

Jinak jsem také zklamaný, neb jsem na JayBa myslel, ale šlo po něm hodně týmů a JN asi nechce přeplácet a plýtvat drafty a mladými hráči, když to tak složitě budoval.

Re: Problémy Stars

50

Re: Problémy Stars

Nystrom!! smile

Re: Problémy Stars

Co je s ním?

Re: Problémy Stars

Ak pôjde Roy a JJ pôjde aj Nystrom. Záujemcovia určite budú.

The harder the battle, the sweeter the victory.

53 (edited by steiner 2.4.2013 18:24:40)

Re: Problémy Stars

Nystrom se klidně v létě vrátí, neb tu byl spokojený. Akorát dostane šanci na PO.

Osobně jsem trochu v šoku. Čekal bych, že když už JN bude měnit, tak ne oba, tedy JJ i Roye.

54

Re: Problémy Stars

Lehtonena wink

55

Re: Problémy Stars

56

Re: Problémy Stars

57 (edited by S.T.A.R.64 2.4.2013 19:19:54)

Re: Problémy Stars

Jsem zde znám jako velký pesimista, ale poprví jsem s JN opravdu spokojen. Poučil se z chyby jakou udělal s Richardsem a nenechá hráče pláchnout zadarmo a konečně dostál slovům a hledí do budoucna. Ať se vám to líbí nebo ne, cíl splněn nebyl ať už jsou příčiny jakékoliv a proto musej přijít čistky. Navíc to může být taky jedinej způsob jak si může zajistit pozici GM i pro další roky a nedostat padáka. Udělat něco je podle mě mnohem lepší jak nečině přihlížet...

I pád na držku je pohyb dopředu...

Re: Problémy Stars

Souhlas. Otázka je, kde ale vzít hráče na příští rok, aby to nebyla katastrofa. Jestli výměnou na draftu anebo při vykupování hráčů kvůli padajícímu stropu.

Jednoznačné je, že tohle je rebuild jako prase.

59

Re: Problémy Stars

Nebojis se, ze to zase povede ke ztrate zajmu divaku......dlouhodobemu?

Re: Problémy Stars

Tommy: Chceš nám udělat bordel i v bráně? big_smile