Re: BHawks @ Stars 16.03.2013

Ano, je to opět všechno pěkné, ale co se hry a výsledků týče, tak upadáme. Źádný pokrok nevidím a to je to co mě zajímá. Nejsem GM Dallasu, ale jsem fanoušek. A jako fanoušek bych chtěl být rád aspoň za předvedenou hru. A rok co rok je to větší bolest sledovat. Už nemám ani chuť vztávat, ale ještě se někdy překonám. No a pak se biju do hlavy proč jsem to já blbec dělal. Škoda , že tu nemáme staré forum, rád bych vyhledal debatu zhruba před 4 lety a níž. Protože mi v uších zní pořád ta stejná písnička dokola.

Re: BHawks @ Stars 16.03.2013

Všechno se odvíjí od kvalitní obrany a tu máme jednu z nejhorších v lize. Obrana je základ a mě příjde, že každý druhý bek v NHL je lepší než ty naše jelita. Máme v obraně hráče co bych nezařadil na soupisku ani v extralize.

63

Re: BHawks @ Stars 16.03.2013

Re: BHawks @ Stars 16.03.2013

Ta obrana je slabá, chtěla by vylepšit. O jednom TOP bekovi už píšeme dlouho. Kde ho ale vzít? Cena je vysoká, Suter nám dal košem.

Výsledkově neupadáme, je to pořád kolem té osmičky na západě, a to není na tu bídu marné. Stačí dva zápasy vyhrát a je to o něčem jiném.

Když už tu nadáváte, copak asi říkají jinde. V Tampě, Detroitu, Avs, Isles, Edmontonu, Floridě, Washingtonu, Buffalu, Phildě, atd.

Philde se vám herně líbí, ale má o 2 zápasy navíc a 2 body méně. Za námi je plno týmů, které mají plnokrevné hvězdy a stejně je jim to prd platné. Máš v týmu Stamkose, který dává branku za brankou a je ti to prd platné. Ovečkin...celá slavná Philda, rozhazovačné Buffalo s Vanekem, Calgary s Iginlou a JayBo a Mikem C., černý kůň soutěže Nashville, atd.

Zase tak bledě na tom na tu bídu nejsme.

65 (edited by steiner 20.3.2013 23:26:47)

Re: BHawks @ Stars 16.03.2013

Re: BHawks @ Stars 16.03.2013

*potah z doutníku* Já si dám jen kávičku big_smile Osobně a dlouhodobě stojím za Steinerem.

Re: BHawks @ Stars 16.03.2013

Steinere já s tebou souhlasim.Myslim,že pokud se do PO dostanem,moc tam toho nepředvedem,tak příští sezona by nás měla konečně uspokojit.

Re: BHawks @ Stars 16.03.2013

Uspokojit, to nevím, ale bude lepší.

Re: BHawks @ Stars 16.03.2013

A co tak vyskusat zobrat z waiwers Komisareka??

Re: BHawks @ Stars 16.03.2013

Steinere, o.k. umim si predstavit, ze nekoho na hodne dlouhou dobu nadstandardne zaplatime wink

71 (edited by Mikesz 21.3.2013 10:35:33)

Re: BHawks @ Stars 16.03.2013

Alex: „Pojďte se strýčkem... Poslechněte si andělský trubky a ďábelský trombóny. Zvu vás!“
Hero

Re: BHawks @ Stars 16.03.2013

Mladik je neprovereny risk.......pokud nejde o kalibr typu Crosbyho a spol. BM nikdy nebyl superstar.....to bylo spis nase zbozny prani.

Re: BHawks @ Stars 16.03.2013

Alex: „Pojďte se strýčkem... Poslechněte si andělský trubky a ďábelský trombóny. Zvu vás!“
Hero

Re: BHawks @ Stars 16.03.2013

75 (edited by steiner 21.3.2013 12:22:55)

Re: BHawks @ Stars 16.03.2013