Topic: BHawks @ Stars 16.03.2013

Eriksson - Roy - Jagr                        Dillon - Robidas
Whitney - Benn - Cole                      Benn - Daley
Morrow - Eakin - Smith                    Oleksiak - Goligoski               
Nystrom - Fiddler - Roussel

Kari


Tipujem výhru, nech máme Vianoce.

The harder the battle, the sweeter the victory.

Re: BHawks @ Stars 16.03.2013

Tipuji 4:2 pro Jestřáby (Kane, Hossa, Keith, Seabrook - Roy a Jordie).

Re: BHawks @ Stars 16.03.2013

Dáme OT big_smile

Re: BHawks @ Stars 16.03.2013

tak můj oblíbenec Jordie se určitě trefí -)) Se divím že je ještě v sestavě..

Re: BHawks @ Stars 16.03.2013

Chtěl jsem tam dát nějaké překvapivé jméno mezi střelce, tak to padlo tentokrát na Jordieho.

Re: BHawks @ Stars 16.03.2013

0:2 ()

Alex: „Pojďte se strýčkem... Poslechněte si andělský trubky a ďábelský trombóny. Zvu vás!“
Hero

Re: BHawks @ Stars 16.03.2013

Rozborka, sborka.... Po 2/3 0:6. hmm

Re: BHawks @ Stars 16.03.2013

Copak to JN říká? Copak bude JN dělat? Rozhodující část sezóny a slušně to serem. Dosud to bylo jakž takž, jako většina klubů, ale těch posledních několik je bída. Když nemáme problém doma, máme ho venku...

Jsem zvědav, jestli budou výměny, hráči, trenér, JN, atd. Anebo jestli bude vedení trpělivé, neb zapracováváme mladé hráče, a to holt trvá. Můj tip je, že vedení bude trpělivé.

Re: BHawks @ Stars 16.03.2013

Tak to je nářez.....

10 (edited by Gulis 17.3.2013 08:59:06)

Re: BHawks @ Stars 16.03.2013

Chce ještě někdo obhajovat naší "dobrou" obranu? S tímhle nemáme v NHL co dělat. Musí přijít výměna, jinak to bude ostuda. Potřebujeme si získat fanoušky a doma dostáváme náklepy. Vedení by nemělo být trpělivé , protože z polovony hráčů stejně nic nebude. Jordieho Benna v sestavě nepochopím, co jsou slepí?! Zápas co zápas, zadupe jeden dva goly.

Re: BHawks @ Stars 16.03.2013

epic fail.

Alex: „Pojďte se strýčkem... Poslechněte si andělský trubky a ďábelský trombóny. Zvu vás!“
Hero

Re: BHawks @ Stars 16.03.2013

No toto uz je vrchol, to je na uterak. 23 rokov fandim Stars ale tak potupne ako dnes rano som sa este necitil...Suhlasim s tym, ze Benn nema v tom beku co robit, ten chalan nevie kde je sever. Rozohravka na nic, jedna rotacia supera u nas v pasme a nevie koho si ma prebrat a v utocnom pasme nastreli vzdy prveho hraca pred nim, proste katastrofa...

13 (edited by steiner 17.3.2013 11:18:17)

Re: BHawks @ Stars 16.03.2013

Kluci, tohle byl sice důležitý zápas, ale jeden zápas sezónu nedělá. Občas takto napráskáno dostane každý. I Detroit třeba.

Zajímavé je, že trenér nemá s Bennem problém. Ono, jaké jsou možnosti? Dát tam dalšího 20letého kluka? Dalšího nováčka? Rozumím, že asi Larsena, ale ten letos také není kdo ví co.

Já souhlasím, že tam nemá co dělat, ale je těžké to momentálně řešit. Všichni se shodují, že výměny nyní nejsou možné. Naše šance je vzít na sebe velkou smlouvu. JayBo, Campbell, apod. Ale koho za ně. Asi nějaké křídlo.

Re: BHawks @ Stars 16.03.2013

Alex: „Pojďte se strýčkem... Poslechněte si andělský trubky a ďábelský trombóny. Zvu vás!“
Hero

15 (edited by Gulis 17.3.2013 12:24:56)

Re: BHawks @ Stars 16.03.2013