316

Re: Novinky

No mě se to moc nelíbí,byl by to v celku nelogický tah...

317

Re: Novinky

No ja k nemu zatiaľ nemám nejaké extra výhrady, vo všeobecnosti mi vyhovuje, a celkom to aj vyzerá ,že vie čo robí. Ja si nemyslím ,že to bolo niekedy zle poskladané,... v posledných sezónach bol problém s majiteľom, financie neboli a vysporiadal sa s tým podľa mňa nadmieru dobre,..

Re: Novinky

Já stojím za JN. Náš nejlepší GM. Udělal víc muziky za málo peněz než Burke u TLM s plnou prdelí peněz.

319

Re: Novinky

no presne tak, bola by to hlúposť a pre mňa naozaj nepochopený krok

Re: Novinky

Sceviour jde dolů, Vincour nahoru.

Re: Novinky

Bachman je už v Dallasu, Nihlstorp na IR.

322

Re: Novinky

Je výhoda, že tu farmu máme tak blízko.

323 (edited by steiner 31.1.2013 11:17:02)

Re: Novinky

Smith jde dolů, Roussel a Oleksiak nahoru.

Že by is vedení myslelo, že musíme hrát jako loni, tedy hodně bránit a chodit do brejků? Rychlost a dravé mládí jde dolů a nahoru jde více bránění, cm a kg. A asi i větší důraz. To je to, co jsme říkali před sezónou, že by nám mohlo chybět.

Re: Novinky

Jestli je Oleksiak opravdu hokejovější verze Hatchera, tak jen dobře smile

Re: Novinky

Bylo by krásný,kdyby se prosadili.Oleksiakovi věřim,že tu jednou bude platný.Otázka je-kdy na to bude mít.

326

Re: Novinky

Tak je to podle mého spíš snaha trochu sestavu provětrat, oživit.

Re: Novinky

JInak Ribs zatím ve WSH 7 zápasů a 8 bodů. Pěkně se mu tam daří

Kari je nejlepšííí!!!

Re: Novinky

Barch se za d'ábly taky pere víc,jak u nás a Ott už dal i gol.Asi jim to prospívá.

329

Re: Novinky

Mne sa páči ako Barch asi nikdy bitku nevyhrá big_smile ale stále sa snaží.

Re: Novinky

Nikdy jsem neviděl žádný jeho statistiky, ale když jsem ještě chodil do školy a sledoval prakticky každej zápas, tak jsem si vždycky říkával na co takovýho hráče máme big_smile Bez keců jsem ho v životě neviděl vyhrát bitku narozdíl třeba od Otta a jestli on měl být tou psychickou podporou (což by asi bitkaři měli být) tak se nedivím, že jsem 4 roky nehráli v play off wink

I pád na držku je pohyb dopředu...