Topic: New York Rangers

použiju steinerovu větu:
peate, zaregistruj se. smile Už jsem tu pro tebe nachystal téma.

Alex: „Pojďte se strýčkem... Poslechněte si andělský trubky a ďábelský trombóny. Zvu vás!“
Hero

Re: New York Rangers

krásné téma.

Re: New York Rangers

vítej!

Škoda, že už pro vás začala okurková sezóna. smile Ale třeba se dočkáme něčeho zajímavého... třeba odchodu Henrika. tongue

Alex: „Pojďte se strýčkem... Poslechněte si andělský trubky a ďábelský trombóny. Zvu vás!“
Hero

Re: New York Rangers

Všechno je samozřejmě možné, ale Henrik neodejde na 95%. Celá sestava se určitě nebude nijak výrazně měnit.

Re: New York Rangers

Michael Kostka, legenda NYR, vítej!

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

Re: New York Rangers

lol big_smile

Alex: „Pojďte se strýčkem... Poslechněte si andělský trubky a ďábelský trombóny. Zvu vás!“
Hero

Re: New York Rangers

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

Re: New York Rangers

Tak co Kostka, jak zatím hodnotíš úvod sezony? Spokojenost? Jak se ti jeví Fast? Je to celkem můj oblíbenec, 'he plays the game the right way', myslím, že má potenciál být minimálně elitní 3rd liner s velmi dobrou two-way game.

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

Re: New York Rangers

Výsledkově je to zatím celkem ok, herně už to tak slavné není. Obranu často dost držel fantastický Lundqvist. Muselo tam dojít ke změnám. Přesilovky jsou mizerné a střelci se trápí, ať je to Nash nebo Kreider. Zatím není žádný důvod panikařit, ale je třeba se zlepšit no.

Pokud jde o Fasta, tak ten se mi líbí taky hodně. Forchecking má hodně dobrej, směrem dozadu je výborný, kdyby víc přidal i směrem dopředu, tak by to bylo skvělé. Teď hraje ve druhé formaci. Dostává celkem hodně prostoru, tak snad toho využije.

Co říkáš na Oscara Lindberga?

Re: New York Rangers

Výsledkově je to zatím celkem ok, herně už to tak slavné není. Obranu často dost držel fantastický Lundqvist. Muselo tam dojít ke změnám. Přesilovky jsou mizerné a střelci se trápí, ať je to Nash nebo Kreider. Zatím není žádný důvod panikařit, ale je třeba se zlepšit no.

Pokud jde o Fasta, tak ten se mi líbí taky hodně. Forchecking má hodně dobrej, směrem dozadu je výborný, kdyby víc přidal i směrem dopředu, tak by to bylo skvělé. Teď hraje ve druhé formaci. Dostává celkem hodně prostoru, tak snad toho využije.

Co říkáš na Oscara Lindberga?

Re: New York Rangers

Herně to nebude slavné v podstatě u nikoho, je začátek sezony, podstatné je, aby se tým připravil na duben a dále. My jsme první opravdu solidní zápas sehráli až nyní, tedy v sedmém zápase sezony proti Nashvillu.

Lindberg využil své pravděpodobně poslední šance dokonale. Patřil k nejlepším v SEL i AHL, nyní udělal ten poslední podstatný krok. Je jasné, že tohle tempo těžko udrží, ale o to nejde. Velmi chytrý hráč, obecně vyrovnaný, může zaskočit na více postech i ve více řadách. Výborný dozadu. Dokáže správně odhadnout situaci, puk si ho prostě najde. Je to vítězný typ. Uvidíme, jak se bude nadále vyvíjet. Minimálně by měl být velmi solidním 2nd/3rd linerem, kterého budou trenéři milovat. Tyhle typy jsou velmi ceněné.

Sice se toho zatím tolik neudálo, ale zatím se mi éra po Satherovi zamlouvá. Jednáte rozumněji, nikoho jste nepřeplatili a nebáli jste se dát šanci mladým. A konečně jste vypakovali posraného Glasse. Raanta je super underrated a Stalberg přináší rychlost. I like it.

Budete opět nahoře, ale nejvíc mě děsí asi Washington. Kuznetsov zatím hraje jako legit 1C. Otázka, jestli mu to vydrží, talent k tomu rozhodně má, ale pokud ano, dává to Washingtonu nesmírnou flexibilitu v podobě Backstroma na 2C... Či naopak. Celkově mají opravdu velmi, velmi kvalitní útok (a když si ještě člověk představí, že mohli mít Forsberga...), solidní a převážně moderní obranu a velmi dobrého golmana. Ten team asi nebude mít zásadní slabinu.

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

Re: New York Rangers

Hmm, ještě nedávno jsi NYR natíral, jak mají nejhorší mladé v celé NHL...

Re: New York Rangers

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

Re: New York Rangers

Tak píšeš, že se ti to zamlouvá, já myslel, že ne. I když je jasné, že je to lepší, než kdysi.

Re: New York Rangers

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper