Topic: Novinky

Hoši, nechce se někomu napsat aktualita o podpisu Goligoskiho či výměně Grossmana, já nestíhám.

Re: Novinky

Hoši, tak se někdo přihlaste né? Psát vás jak vidno baví, tak si to aspoň zkuste, za to nic nedáte. Já taktéž nějak nestíhám.

Ohlédnutí za draftem. Nikdo. Reporty z aktuální sezóny. Mimo Radka taky nikdo. Je mezi váma někdo odvážnej na napsaní aktualitky? wink

3 (edited by steiner 18.2.2012 21:29:40)

Re: Novinky

Je to lenost...nikdo není tak vytíženej, aby to nezvládl. Stačí na to asi 1 hodina.

Já teď mám novou práci, zařizuji novou pobočku v Brně, píši bakalářku, čekají mě státnice, svatba, atd. Takže jsem úplně mimo...snídám ve 4 odpoledne, atd.

Re: Novinky

Ohlédnutí za draftem. Nikdo. Reporty z aktuální sezóny. Mimo Radka taky nikdo. Je mezi váma někdo odvážnej na napsaní aktualitky? wink

We are the leading the world in providing best Braindumps and 70-243 dumps prep solutions. Our incredible offers for colostate.edu

Re: Novinky

Tenhleten mančaft si nezaslouží aby se o něm napsala jediná řádka  tongue

I pád na držku je pohyb dopředu...

Re: Novinky

tý vole, to je přísné hodnocení.

Alex: „Pojďte se strýčkem... Poslechněte si andělský trubky a ďábelský trombóny. Zvu vás!“
Hero

Re: Novinky

Uvidíme po zápase s Yots big_smile

I pád na držku je pohyb dopředu...

Re: Novinky

Kari je nejlepšííí!!!

Re: Novinky

A já už na to po těch letech nemám sílu. Poslední roky jsem dodělával školu, nyní je na řadě rodina. Vychoval jsem celou řadu lidí, kteří to tu měli převzít, ale postupně přestali psát, anebo to zabalili příliš brzy. Teď píše Shepp. V podstatě to tu žije jen na fóru, a to je to fórum hodně limitované.

Evidentně máš šanci to zkusit... wink