Topic: OH 2014 Švédsko

Mňo, my jedničku řešit nemusíme (na rozdíl od sousedů), Král Henrik se dostal zpátky do formy a jeho pozice bude jasná a neotřesitelná wink

2 (edited by kisin 28.1.2014 16:55:20)

Re: OH 2014 Švédsko

Chtěl jsem fandit Švédům, ale nyní fandím proti Martsovi. Je mi jasné, že dokud tam ten kokot bude, tak si Hedman za repre nezahraje. A v zájmu všech Švédů by mělo být, aby v sestavě nechyběl nejlepší švédský bek. wink

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

Re: OH 2014 Švédsko

taky by mě zajímalo "proč"......ale jsme silní i bez něj. Ale já myslím, že se ještě dočká. Věřím, že vyhraje MS (už má bronz) i OH....jen ten SC je s otazníkem tongue

4 (edited by Sheppard 28.1.2014 18:24:22)

Re: OH 2014 Švédsko

No počkej proč by vyhrál MS, když bude hrát Tampa play off wink a kdyby náhodou vypadli, tak pochybuji, že když ho nevzal na ZOH, tak že by Hedman chtěl jet na MS. Dokud tam bude Marts, tak Hedman určo za repre jen tak hrát už nebude.

Kari je nejlepšííí!!!

Re: OH 2014 Švédsko

Ja prece nemyslim letos, ale celkove v kariere smile

Re: OH 2014 Švédsko

Franzen nejede, jako záplata by se mi líbil Nyquist z DRW.....nebo ho Kisin uprosí na Hedmana? wink

Re: OH 2014 Švédsko

To bude urcite nejakej Martsuv kurburt z Evropy. Tipuju Steffana Kronwalla, ten si to s Martsem behem MS rozdava 3x tydne.

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

Re: OH 2014 Švédsko

Nech zoberie Klingberga,ten hra aspon doma a je to nas prospect. tongue

The harder the battle, the sweeter the victory.

Re: OH 2014 Švédsko

Tipuju Patrica Hörnqvista. smile

Re: OH 2014 Švédsko

Re: OH 2014 Švédsko

tak určitě nebude za forwarda brát obránce. Navíc psali někoho z trojice Nyquist, Johansson a Hörnqvist.
Ten nemá dobrou sezónu, takže bych si spíš tipnul na Johanssona.

12 (edited by kisin 31.1.2014 19:25:14)

Re: OH 2014 Švédsko

Typologicky Franzena nejlepe nahradi Hornqvist. Na druhou stranu Nyquist ma nejlepsi formu a je sehrany se Zetterbergem. Proto to bude Johansson. #MartsLogic. Tommy, na forme u Martse nezalezi, nybrz na renome a pokud u daneho hrace nema krizek. Je to ostuda svedskeho hokeje. Jak ctu internet, tak pres 90% Svedu mi dava za pravdu.

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

13

Re: OH 2014 Švédsko

Kdyz bude finale, kousnou to vsichni

14

Re: OH 2014 Švédsko

takže Nyquist.....překvápko, ale jsem jedině rád wink

Re: OH 2014 Švédsko

BTW, Kisine, loni jsme vedli debatu o Nyquistovi. Je vidět, že je prostě dobrej...né že né.