316

Re: Zajímavosti

Meszároš sa rozbehol po zranení, bude tiež UFA. Toho by som si tu vedel predstaviť.

Re: Zajímavosti

Hmm, 4 či 5 či 5,5 mega bych mu nedal ani náhodou. Já bych koukal jinam. Raději budu hrát Gaunceho a Connautona se všemi negativy, neb jsou mladí a nezkušení, hot chybám se nevyhnou.

318

Re: Zajímavosti

Proč Meszároš? Vždyt je furt zraněný a ted se rozběhl snad po 3 letech. Kdyby vzal nějaký deal ala Gilbert letos, proč ne, ale obávám se, že to nebude jeho případ.

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

319

Re: Zajímavosti

Vždy bol spoľahlivým bekom. Minulú sezónu mal slabšiu. ( kto by nemal vo Philadelphii big_smile )

Posledných 10 zápasov  je  3 + 8  .... ice time okolo 16 min.

Uvidí sa ešte po olympíade ako bude hrať, ale isto hrá lepšie ako polka našej obrany.

Re: Zajímavosti

Posledních 10 zápasů o ničem nevypovídá. Prostě bude chtít moc peněz za málo muziky. A 1 milion nevezme. To by byl OK risk. Navíc letos se snaží hrát o smlouvu, jakmile o ni nehraje, hraje totální prd.

321 (edited by kisin 20.1.2014 23:17:51)

Re: Zajímavosti

Přesně. Mě velmi láká MacDonald, ten má schopnosti na úrovni top3, ale zájem o něj bude mít tak 20 teamů. Je sranda, že stále hraje jen za 0.575M, i když v průměru za zápas odehraje 26 minut. Pravděpodobně vůbec nejlepší smlouva v lize. Ale polepší si a to výrazně.

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

Re: Zajímavosti

5,5 mu určitě někdo nabídne.

323

Re: Zajímavosti

324

Re: Zajímavosti

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

325

Re: Zajímavosti

Sidney, ještě včera touhle dobou bylo celkem jasné, že jsi hlavním kandidátem na zisk Hartovy trofeje. Neříká se mi úplně snadno, ale pak se odnikud vynořil jakýsi FenWWWick a napsal výše uvedený suprový tweet. Sám jistě uznáš, že mu to dalo neskutečnou fúru práce, aby zjistil, jakou bilancí disponuje Nashville, když Eric Nystrom dá 4 branky. Ale neboj, sezóna je ještě dlouhá, a já ani neříkám, že Hartovu trofej nezískáš, jen jsem chtěl poznamenat, že máš trochu konkurenci. Měj se a pozdravuj Jamese a Matta. smile PS: Mám tě pozdravovat od Alexe Goligoskiho. wink

Re: Zajímavosti

327

Re: Zajímavosti

Montreal válí, už asi měsíc hrají hovno a včera nastal vrchol, jednu dobu to bylo 27:4 na střely pro Caps a fans Francie tleskali za střelu na bránu.

Potvrzuje se, co jsem říkal a sice, že Bergevin není dobrý GM. Respektive že dostal nálepku dobrého GM, aniž by něco udělal. Dobře draftuje, to by mu mohlo za rok, za dva zlepšit reputaci. Ale jinak? Podpis Briera na 2 roky za 4M, většinou sedí a nebo se motá ve 4.lajně. Podpis Emelina v době, kdy se vracel po těžkém zranění kolene, což se ukazuje jako chyba, měl počkat, momentálně přes něj chodí snad 80% golů. Další nesmyslný podpis Murrayho atd. A co je nejhorší, Therrien je otřesný trenér. Doufejme, že u nich vydrží co nejdéle. A snad podepíší Markova, alespon na 3 roky a 15 mega, to by byla sranda smile

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

Re: Zajímavosti

Briere, to je sakra průser, holt chtěli Frantíka, mají Frantíka.

Re: Zajímavosti

No a nás ty čučky dvakrát klepnuly sad sad

Kari je nejlepšííí!!!

330

Re: Zajímavosti

Phoenix už nebude Phoenix, ale Arizona Coyotes?