811

Re: Novinky

Dobry hrac. Bylsma mu nikdy nedal poradnou sanci, i kdyz mel obdobi, kdy hral velmi slusne. Bylsma je posedly grindery. Jeffrey ma rychlost a celkem sikovne ruce, otazka zni, jestli ma na top9 roli v NHL. Verim mu.

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

812 (edited by steiner 17.11.2013 20:41:02)

Re: Novinky

Asi náhrada za brzy odchozího Fiddlera. Ale je mladší a větší. Celkem spokojenost. Navíc je za dobrou cenu a určitě nebude moc těžké a drahé ho podepsat. Možná bude začínat jako centr čtvrté formace.

Re: Novinky

Co tak čtu, tak prej je pomalej, až to bolí...no, uvidíme. Nedávalo by mi to smysl, neb my stavíme na rychlých hráčích.

814

Re: Novinky

To se mi nezdá. A je spíš křídelník, než centr, ale může hrát oboje.

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

815

Re: Novinky

S tou rychlostí. Jako není to žádnej Grabner, ale občas hrál s Malkinem a dokázal s ním držet krok. Z nějakého důvodu to měl u Bylsmy vždy marné, at hrál dobře sebevíc. Potřeboval změnu, může být dobrej a následovat třeba Letestua, ale taky z toho nemusí nic být. Nemáte co ztratit.

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

Re: Novinky

Seguin druhou hvězdou týdne.

817

Re: Novinky

Naší hráči sú "Hviezdy" furt smile

818

Re: Novinky

Re: Novinky

Naše nová posila Dustin Jeffrey bude nosit 11.

820 (edited by kisin 19.11.2013 00:34:29)

Re: Novinky

Jefrrey měl těžší zranění kolene, díky tomu možná trochu ztratil rychlost. Ale v Morrow/Ott modu určitě není.

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

Re: Novinky

Také jsem to četl. Psali, že od té doby, to už nebyl on.

Re: Novinky

Stalo se to, co jsem tu psal. MacDermid je na waiveru. A Connauton je zase nahoře.

Chiasson nedokončil trénink.

823

Re: Novinky

To by bylo překvapivé, kdyby si MacDermida nikdo nevzal. I když na waiveru často ty ''lepší'' jména projdou bez povšimnutí. Bral bych ho k nám, místo komika Labrieho a při komplentní soupisce se zbavil Aulieho, ale to se určitě nestane.

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

Re: Novinky

Chiasson dostal pukem do tváře, čeká se, co bude. Možná to nebude bez problémů.

Re: Novinky