31

Re: Spekulace

Hmm, Moore údajně jedná o nové smlouvě. Snad zůstane. Ještě je zde šance, že při TDL budeme nakupovat. Yzerman se vyjádřil, že následující cca 4 zápasy budou klíčové. Bodovali jsme po 7. v řadě...

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

32 (edited by steiner 5.2.2012 15:18:28)

Re: Spekulace

Jste 9 bodů od lajny, to byste si museli tu výkonnost držet a hodně dlouho, minimálně byste museli hrát 0,65 hokej. A to bude sakra těžké.

33

Re: Spekulace

To jo, ale šance stále je. Obvzlášt, když je naše divize opět extrémně slabá. Florida ještě půjde dolů.

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

Re: Spekulace

Aha, pomýšlíte na první flek v divizi....na tu vám chybí 8 bodů.

Jako, v posledních 10 zápasech jste na ně udělali jen 2 body, a to je ten poslední zápas, mají tedy stejnou formu jako vy. Tímto tempem je neuděláte. Ale bylo by to o fous. Základem je tedy jejich zhoršení a vy si musíte tu výkonnost udržet. Není to ve vašich rukou, to bude těžké. My budeme rádi za PO, a to nám chybí 2 body...

35 (edited by kisin 5.2.2012 17:15:48)

Re: Spekulace

Já vím, je to jen teoretická naděje. Osobně počítám spíš s tím, že následujících 5 zápasů nezvládnem (úspěšnost pod 50%) a na TDL budeme prodávat. Asi to tak i bude lepší. Kubina, Moore i Clark mají slušnou hodnotu. A třeba se podaří vyměnit i Malonea, MABa, Halla či Shannona.

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

Re: Spekulace

Rick Nash prý bude vyměněn.Zájemci Toronto a zkurvený NYR!!!

Re: Spekulace

Blbost, zájemců bude daleko víc. A ta řada bude hodně dlouhá.

38

Re: Spekulace

To určitě, to už by asi bylo lepší napsat, kdo by potencionálně zájem neměl, ale de facto má kapacita pravdu. Psali o tom dokonce i na teletextu České televize a i jinde, a jmenovali Javorové listy a Jezdce, takže to není vina kapacity.

Re: Spekulace

Půjde k nám protože u nás cítí šanci na Stanley Cup tongue

I pád na držku je pohyb dopředu...

40

Re: Spekulace

Wow! Tak to je paráda! A kdo je na seznamu posil dále? wink

Re: Spekulace

Jeff ''lazy bitch'' Carter big_smile

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

42 (edited by S.T.A.R.64 15.2.2012 20:32:05)

Re: Spekulace

Lazy bitch big_smile big_smile Hej, já bych ho neodepisoval, hrát v Columbusu určitě není žádnej med. Blue Jackets patří dlouhodobě k tomu nejhoršímu v lize, třeba i takový Islanders jdou nahoru, ale to se tak trošku dalo čekat.

I pád na držku je pohyb dopředu...

Re: Spekulace

To není Columbusem. Holmgren moc dobře věděl, že vyměnit Cartera bude pro Philly nejlepší řešení. Carter dělá problémy v kabině, chodí na mejdany, v PO by ho ubránil i Kubina o jedné noze, je nevyrovnaný a lehce ubránitelný. Nepříliš dobrá vizitka na hráče jeho kalibru, navíc podepsaného do roku 2020 za nemalý cap hit. Osobně bych v teamu takového hráče nechtěl. Samozřejmě je milion aspektů, které můžou jeho kariéru nakopnout, posunout dál, ale momentálně to spíš vypadá na další průser ala Gomez. Zájem o něj asi je a bude, ale těžko, těžko za něj Columbus dostane podobný balíček, který za něj poslal do Philly. Holmgren má můj obdiv. Ukázal koule a ted se směje...

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

Re: Spekulace

Hej co třeba Morrow za Cartera? Brali by jste to? Já si myslím, že by to bylo z bláta do louže, ale Jeff ,,lazy bitch,, je zase o 6 let mladší. My potřebujeme posílit aby jsme si play off zahráli, ale Carter by byl spíš dlouhodobější projekt, ten by nám letos asi moc nepomohl.

I pád na držku je pohyb dopředu...

Re: Spekulace

Mně se Carter vždy celkem líbil, ale ten off ice stuff je na hovno...