Re: Stars @ Red Wings 7.11.2013 (zápas č. 16)

Ono robiť články na web je super (napr. ten spomienkový na Stanley cup bol parádny a k takému sa rád vrátim každý rok), ale treba sa na to pozrieť realisticky, prečítame si to akurát my 15-ti(tie preview hlavne). Oplatí sa to kvôli tomu robiť? Predsa len je to fakt pracné, a nie je to o tom, že ľudia dnes nemajú vášeň, či ako to bolo naznačené. Fórum je tu skvelé, vždy keď niekto niečo nové (áno, najčastejšie Steiner) o Dallase zaznamená, tak to hodí do fóra a zvyšok si to už prečíta > pre koho potom písať články na web? pre zblúdile duše, čo sem zavítajú raz za rok? Sme hlavne fanúšikovia, nie redaktori smile

môj tip:

výhra 7-0 smile

Re: Stars @ Red Wings 7.11.2013 (zápas č. 16)

Přesně, nikdo by to nečetl. Je to sice pěkný, ale já to taky nečtu. Proč číst průběh zápasu, když se můžu podívat na highlights, kde je vše podstatné? Něco jiného jsou rozbory, spekulace atd.

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

Re: Stars @ Red Wings 7.11.2013 (zápas č. 16)

34 (edited by steiner 8.11.2013 08:37:28)

Re: Stars @ Red Wings 7.11.2013 (zápas č. 16)

Tak juknout na články, kdo podepsal, výměny a tak, to je fajn. A když jsme to dělali naplno, tak chodilo i několik set lidí denně.

A souhlasím, že ty zápasové reportáže jsou o ničem, to říkám už pár let. Na co je dělat, když tam mohu dát namísto nich video. Ale byla vůle místních loni je psát, tak je psali.

A to je právě to, o čem jsem mluvil. Dřív se to vždy nějak udělalo, dnes se řeší, jestli to bude kdo číst. A to je ten rozdíl mezi tím něco udělat a nic nedělat.

Re: Stars @ Red Wings 7.11.2013 (zápas č. 16)

Na zápas juknu odpoledne, nicméně ze sestřihů je jasné, že to byl opět super zápas. Tentokrát máme z PP jednu branku, ačkoli mohly být minimálně tři. Škoda těch šancí.

Ničuškin, šel na gólmana opět pro něj klasicky a opět nedal. Až mu někdo řekne, ať střílí nahoru, bude králem střelců.

Postupně si to začíná sedat. Problémem je, že nehrajeme naplno proti slabším týmům. V Detroitu umíme, to jsem psal před pár dny. Horší bude porážet Nashville, Minny, apod.

36 (edited by Mikesz 8.11.2013 09:20:04)

Re: Stars @ Red Wings 7.11.2013 (zápas č. 16)

Alex: „Pojďte se strýčkem... Poslechněte si andělský trubky a ďábelský trombóny. Zvu vás!“
Hero

Re: Stars @ Red Wings 7.11.2013 (zápas č. 16)

věřte mi, že to co bych psal já, byste rozhodně číst nechtěli wink
Nehledě na to, že nejsem povolaný, bo jsem jen pasivní sledovač, páč nelouskám články od Heiky, nečumím na zápasy do božího rána...

Re: Stars @ Red Wings 7.11.2013 (zápas č. 16)

Mikeszi, já tu minulost vnímám stejně a bylo to fajn, že jsme byli v každodenním kontaktu a něco jsme dělali s nadšením. Čekal jsem prostě, že za ty roky to pak někdo převezme, to je vše. Je mi líto, že ty stránky jsou bez obsahu. Žije tu jen fórum. A je fajn, že přibyli i noví lidí jako je Hakir či Angelo.

Jen dodám, že taky odešel Kamil, ten byl první, nikdy jsme se nedozvěděli, co se s ním stalo.

A pak řada dalších, ti ale obvykle nevydrželi víc než jeden či dva články, které beztak stály za nic.

Proto jsem loni psal, ať se všichni vyprdnou na reportáže a dělají články. Nakonec jsme to loni zvládli, před sezónou jsme odvedli super práci. Letos tomu už tak není. Prostě pěkné stránky bez obsahu a jak takž živé fórum.

Re: Stars @ Red Wings 7.11.2013 (zápas č. 16)

Tak já k tomu zápasu můžu napsat vždycky jen pár řádků, kdo dával góly a dát tam video, ať se ty zápasové reportáže trochu zaplněj.. 15 minut denně mě nezabije, stejně bych ten čas "zabil" na Facebooku

Re: Stars @ Red Wings 7.11.2013 (zápas č. 16)

41 (edited by Mikesz 8.11.2013 11:02:37)

Re: Stars @ Red Wings 7.11.2013 (zápas č. 16)

Alex: „Pojďte se strýčkem... Poslechněte si andělský trubky a ďábelský trombóny. Zvu vás!“
Hero

Re: Stars @ Red Wings 7.11.2013 (zápas č. 16)

Re: Stars @ Red Wings 7.11.2013 (zápas č. 16)

Ještě k zápasu.

Opět jsme porazili tým z VK. Naše bilance je více než slušná. 5-2-0.

A máme 18 bodů, což na ve VK stačilo na šesté místo. Hnus. VK, to jsou pěkní šumáci. Pár dobrých týmů, zbytek slabota.

Re: Stars @ Red Wings 7.11.2013 (zápas č. 16)

20 zobrazení od rána.. dal jsem to na FB a někdo z těch 350ti lidí, co mají přidanou naši stránku na to klikne, takže to zase tak marný není smile

Jinak já si teda beru ty zápasy, někdo jinej ať si vezme ty aktuality, prosím smile