46 (edited by Mikesz 22.10.2013 19:56:57)

Re: Stars at Ducks 20.10.2013

Alex: „Pojďte se strýčkem... Poslechněte si andělský trubky a ďábelský trombóny. Zvu vás!“
Hero

Re: Stars at Ducks 20.10.2013

Pozvolný kroky můžem dělat dalších 5 let a k ničemu to nemusí být. Mě jen mrzí že ta přestavba neprobíhala v uplynulých letech razantněji a mi jsme nespadli až na úplný dno. Neb divákům je to stejně v podstatě jedno jestli jste 10-11-12 nebo patnáctej a mi jsme si mohli nahrabat nějaký super talenty jako třeba Pens,Blackhawks,Isles,Oilers atd.

I pád na držku je pohyb dopředu...

Re: Stars at Ducks 20.10.2013

Hmmm, slusnej demagog z tebe vyrostl.....jestli ani neumis rozlisovat co je s nadsazkou, co z hecu a co vazne, tak ani nereaguj. Jsi zaslepeny, mas jen a pouze svou pravdu a oponenturu nesneses. Zacinas me pekne otravovat, nemas patent na rozum, nestanovujes pravidla diskuze, tak se laskave nauc byt tolerantni k nazorum a vkusu ostatnich! Kdyz mas pocit, ze ti nekdo neni  odborne roven, tak udelej vstricny krok pro obe strany a ignoruj ho (me).

49 (edited by Mikesz 22.10.2013 19:58:46)

Re: Stars at Ducks 20.10.2013

Alex: „Pojďte se strýčkem... Poslechněte si andělský trubky a ďábelský trombóny. Zvu vás!“
Hero

Re: Stars at Ducks 20.10.2013

Re: Stars at Ducks 20.10.2013

Alex: „Pojďte se strýčkem... Poslechněte si andělský trubky a ďábelský trombóny. Zvu vás!“
Hero

Re: Stars at Ducks 20.10.2013

Tenhleten mančaft i v 100% nasazení stejně na Stanley Cup nemá takže co.  Maximem může být leda play off nic víc. K tomu aby tým dokráčel navrchol potřebuje pár superhvězd mi nemáme zatím ani jednu smile

I pád na držku je pohyb dopředu...

53 (edited by steiner 22.10.2013 20:09:59)

Re: Stars at Ducks 20.10.2013

Tommy, odpověz mi na pár otázek.

Kolik si toho o současné NHL přečteš v současné době? Kolik jsi letos viděl zápasů? A kolik loni? Kolik amerických či kanadských článků o Stars si týdně přečteš? Stačí přibližně. Děkuji.

Já oponenturu rád, ale oponentura musí mít úroveň. To máš jako v politice. Nesnáším, když někdo jen nadává a říká, jak je všechno blbě, viz ANO, VV či Tomio, to nikdy nefunguje. Aby tvoje názory za něco stály, musíš nejdřív ukázat nějakou vědomost, nějaké hlubší povědomí o daném tématu. JInak jsou to jen bezcenné tlachy a ne obohacující kritika, debata. A tvoje příspěvky jsou vždy jen ironické, jak píšeš s nadsázkou, ale bez špetky nějaké nové informace, která tu chybí.

Re: Stars at Ducks 20.10.2013

Ale ja nemusim neco dokazovat nebo skladat zkousky, abych tu mohl debatovat,nebo ano?? Fora jsou od toho, aby se virtualne schazeli fanousci dane veci. K tomu "hospodske tlachani" proste patri. Ja fandim a sleduji DS po svem a pokud se ti to nelibi, necti me, nereaguj na a rovnou me roluj......budeme spokojeni oba.

Re: Stars at Ducks 20.10.2013

Re: Stars at Ducks 20.10.2013

I pád na držku je pohyb dopředu...

Re: Stars at Ducks 20.10.2013

Re: Stars at Ducks 20.10.2013

Souhlas, Daley měl opět udělat krok kupředu a asi od něj čekáme mnoho. Ale on zahraje zápasy parádně, obvykle proti DRW, a pak propadne třeba s NYI. Osobně mám ale za to, že je to dobrý řadový voják, kterého je fajn mít. My prostě vystavujeme ty hráče něčemu, co je pro ně příliš a pak to podle toho vypadá.

Jen Robidas tuhle pozici rok co rok zvládal. Ten ten přechod z 6 na 1 zvládl.

A ano, výměny a UFA, to je moje úchylka, tak se nediv, já to mám prostě moc rád.

Re: Stars at Ducks 20.10.2013

Alex: „Pojďte se strýčkem... Poslechněte si andělský trubky a ďábelský trombóny. Zvu vás!“
Hero

Re: Stars at Ducks 20.10.2013

To souhlas. Hodně jich je nevyrovnaných. Ale  tím jsme bojovali poslední roky vždy. Ať už tu byli Neal, Niskanen, Morrow, apod.