Re: Stars at Ducks 20.10.2013

Mančaft mě nebaví, některá jména jsou pro mě naprosto prázdná (Cole, Garbutt, Fiddler, McDermid...), jiná za očekáváním (Whitney, Goligoski, Roussel...)
Jediní, kteří mi jdou pod kůži jsou Eakin a Dillon.
Výsledkově nic nečekám, PO by bylo překvapením.

Re: Stars at Ducks 20.10.2013

Alex: „Pojďte se strýčkem... Poslechněte si andělský trubky a ďábelský trombóny. Zvu vás!“
Hero

Re: Stars at Ducks 20.10.2013

Tak Tommy a Lehtonen to nejde do sebe wink big_smile

No tak já zase třeba takovej tlak na Chiassona nekladu, ale to co zmínil Tommy, tak s tím musím souhlasit. Hlavně se mi teda nelíbí naše obrana, jako včera by tam mohl být i Kari a stejně by se to moc nezměnilo, jelikož ty trefy sucks prostě nešli chytnou, takže prohru na Campbella rozhodně nesvádím.

Kari je nejlepšííí!!!

Re: Stars at Ducks 20.10.2013

ostuda obrany se – aspoň v mých očích – umocňuje tím, že bránila nováčka. Takže jo, souhlas. Tohle se prostě nedá akceptovat.

Alex: „Pojďte se strýčkem... Poslechněte si andělský trubky a ďábelský trombóny. Zvu vás!“
Hero

Re: Stars at Ducks 20.10.2013

Hoši, do prčič, co čekáte od Seguina? Ten kluk je mladej, je tu novej, u  nás je vše nové, v 7 zápasech dá 10 bodů, po dnešku teda v 8 zápasech, a vy máte dojem, že to není ono, To samé Benn. Má víc než bod na zápas. Branek se asi čeká víc, ale bod na zápas, to je super. To hráči u nás v posledních letech nemívali a někdy to nezvládal ani Brad či Mike. Jako že to bude herně jen a jen lepší, až se sehrají, to je také pravda. Chiasson má 3+3 v 8 zápasech, opět mi není jasné, co má dělat víc. Navíc on hraje výborně ve všech aspektech hry. Kritika je tu dle mého dost mimo.

A pokud se vám líbí Eakin, to souhlasím, nicméně i on hrál těch 8 zápasů hodně nevyrovnaně, víc než třeba Seguin, Benn či Chiasson. Peverley také hraje dobře.

Osobně bych kritiku směřoval na obránce jako celek, jen Dillon je jakž takž, ostatní mají co zlepšovat, a krom posledních dvou byl dobrý ještě Jordie Benn. Robidas dobrý dozadu, ale body nikde. Zbytek bída ve všech ohledech. V útoku Whitney, Horcoff, Cole, Roussel, Ničuškin, apod.

Re: Stars at Ducks 20.10.2013

Re: Stars at Ducks 20.10.2013

Tú obranu treba vymeniť. Náplasť Gonchar očividne nezabrala.

Re: Stars at Ducks 20.10.2013

já ani nikdo jiný ale nepsal, že by Seguin, Benn a Chiass hráli špatně. Mi se jen nedostali pod kůži. Stejně jako se Tommymu nedostal pod kůži Lehtonen, ale to jen díky tomu, že není Švéd. Jinak pochybuju, že by ho měl za špatného gólmana.

Tím uzráním jsem to myslel čistě pocitově. Do Eakina jsem se dokázal zamilovat prakticky hned, nevím už přesně proč, asi byl zrovna něčím výrazný (a u mě to nutně nemusí být body).

Alex: „Pojďte se strýčkem... Poslechněte si andělský trubky a ďábelský trombóny. Zvu vás!“
Hero

Re: Stars at Ducks 20.10.2013

A já prej že sem pesimista big_smile Znalec wink

I pád na držku je pohyb dopředu...

Re: Stars at Ducks 20.10.2013

Hoší, máme za sebou 8 zápasů. Do konce sezóny budeme chytřejší, budeme mít plno nových informací. A pak to léto, na to se těším nejvíc... :-)

26 (edited by Mikesz 21.10.2013 20:21:29)

Re: Stars at Ducks 20.10.2013

jasně... však to není nic hrozného, s play-off stejně nikdo nepočítal/nepočítá. Stejně se teď po zhlédnutí těch gólů cítím divně, ty góly Kachen byly šíleně šťastné... Asi si to za tu dobrou poziční hru zasloužili, ale i tak. Duck luck. smile

Alex: „Pojďte se strýčkem... Poslechněte si andělský trubky a ďábelský trombóny. Zvu vás!“
Hero

Re: Stars at Ducks 20.10.2013

Jakože jak budou na golfu, když se bude hrát se těšíš? smile

Re: Stars at Ducks 20.10.2013

Na trh s UFA a výměny se těším.

Re: Stars at Ducks 20.10.2013

To ja se na leto teda netesim vubec, teprve nam to zacalo. Navic nas ceka jeste tolik zapasu vse si teprve seda hraci si zvykaji, poznavaji se. A takove reci typu: play off pro me bude prekvapenim, od mancaftu nic necekam a nebavi me atp..(jiste kazdy to vidi jinak a ma na to pravo) ale delat takovehle zavery po 8 zapasech, kdy muze byt jeste 100x vsecko jinak je si myslim trosku predcasne. Chci jen rict ze tak spatne bych to nevidel ale to ukaze cas.

Re: Stars at Ducks 20.10.2013

Tak ono se to v průběhu sezóny tady mění...stačí, když pár zápasů vyhrajeme a bude vše jinak. smile A máme tu pár pesimistů, kteří na Stars už asi 5 let nevidí žádný posun kupředu.