Re: Valerij Ničuškin

Re: Valerij Ničuškin

jo takhlé, díky za info.

Alex: „Pojďte se strýčkem... Poslechněte si andělský trubky a ďábelský trombóny. Zvu vás!“
Hero

Re: Valerij Ničuškin

Re: Valerij Ničuškin

Re: Valerij Ničuškin

Re: Valerij Ničuškin

Alex: „Pojďte se strýčkem... Poslechněte si andělský trubky a ďábelský trombóny. Zvu vás!“
Hero

Re: Valerij Ničuškin

Re: Valerij Ničuškin

Zdravím všechny fanoušky Stars, je fajn, že Vás je tu tolik a že to tu celkem (aspoň na fóru) žije. Co se týče Ničuškina, mám z něj celkem radost. Před draftem byli i takoví troufalci, kteří ho přirovnávali k Malkinovi.... takže kdyby měl aspoň podobný projev byl by to z 10.místa celkem steal, ale je to rus a u nich člověk nikdy neví. Každopádně zatím se mi hodně líbí

24 (edited by Mikesz 9.10.2013 08:28:23)

Re: Valerij Ničuškin

vítej. A Tommyho názory na bývalé Medvědy ber s rezervou, stali se totiž zbožím v pro Stars výborné výměně za Louiho Erikssona, jeho jak vidno velmi oblíbeného hráče. big_smile

Alex: „Pojďte se strýčkem... Poslechněte si andělský trubky a ďábelský trombóny. Zvu vás!“
Hero

Re: Valerij Ničuškin

Co ses, velkej bracha-pruvodce? Ho nech at si na to prijde sam...

Re: Valerij Ničuškin

Ale no tak ... ja uz to tu pozoruju nějakou dobu takze vím, že Lujíček je pro tebe srdcovka, ale co se týče mě myslim, že jsme na této výměně vydělali

Re: Valerij Ničuškin

Jsem docela zvědavý, kdy mu někdo konečně vysvětlí, že ti brankáři v NHL už nejsou tak hloupý, jako v JUN kategoriích, když umí používat své betony a roztáhnout se po brankové čáře... big_smile Kdyby uměl přešblebnout ten kousek, tak už má celkem hafo gólů..

Kari je nejlepšííí!!!

Re: Valerij Ničuškin

Já jsem to psával kdysi, nyní už to neřeším, neb se nic nemění. Zápas co zápas je v brejku a branky nikde. Holt se musí otrkat a zvyknout si. Jen mě zaráží, že mu to už dávno někdo neřekl.

Re: Valerij Ničuškin

No já vím, že jsi to už jednou zmiňoval a stejně se od té doby nic nezměnilo.. Asi mu budeme muset nakonec poslat e-mail big_smile big_smile

Kari je nejlepšííí!!!

30 (edited by Mikesz 27.11.2013 13:16:52)

Re: Valerij Ničuškin

umí někdo rusky? big_smile

Alex: „Pojďte se strýčkem... Poslechněte si andělský trubky a ďábelský trombóny. Zvu vás!“
Hero