Re: Předsezónní příprava 2013

Re: Předsezónní příprava 2013

48 (edited by steiner 28.9.2013 22:06:11)

Re: Předsezónní příprava 2013

Ty dresy mají styl a stejně tak se mi líbí ženy, které mají styl. Nestydím se. Rozlišuji, a to zásadně. Ale ženy nerozlišuji na krásné a škaredé, ale na zajímavé a nezajímavé. Na ty se stylem a bez něho. Lidi rozlišuji na lidi s úrovní a lidi bez ní.

Jukneš na film od Bergmana a může se ti líbit nebo nelíbit, ale těžko můžeš říct, že ten film není dobrej. Pokud ano, o něčem to vypovídá.

Re: Předsezónní příprava 2013

A ke které sortě patříme mi Stars fans? big_smile (Texas? Odtamtud jsou jen hřebci a teplouši a ty jako hřebec nevypadáš, takže je to jasný big_smile).

Re: Předsezónní příprava 2013

Texas? Hnus...country, děs běs.

Re: Předsezónní příprava 2013

No to jsou zas kecy...

Re: Předsezónní příprava 2013

Pro koho jste hlasovali jako hráče, který nejvíc zapůsobil v přípravě? Dal jsem to Ničuškinovi, vypadá hodně slušně. Sice nečekám že nás potáhne letos, ale takových 40 bodů udělá. I když třeba Florida vypadala slavě, Colorado přímo tragicky, uvidíme co sezóna. Letos by to PO být mohlo.

53 (edited by steiner 29.9.2013 11:04:26)

Re: Předsezónní příprava 2013

Ničuškin nee, ten sice ukázal, že branku dát umí, ale také ukázal, že je třeba s ním pracovat.

Nejlepší byl určitě Seguin. Výbornej byl i Benn, Chiasson, Cole či Sceviour. Z obrany Gončar a Goligoski. Také se dobře ukázali gólmani, Ellis zatím moc dobrý.

Re: Předsezónní příprava 2013

Re: Předsezónní příprava 2013

On tam ten výběr je omezen na Ničuškina, Benna, Seguina a Eakina. Navíc to není hlasování o nejlepšího, ale o to, kdo nejvíc zaujal.

Re: Předsezónní příprava 2013

Tak mě obvykle nejvíce zaujme ten nejlepší. Ale rozumím tomu Ničuškinovi, čekalo, že to bude průser, ale on ukázal, že za pár let by mohl NHL dominovat.

Re: Předsezónní příprava 2013

No americká country je hnus...

Re: Předsezónní příprava 2013

Já zase od hvězd s velkym platem kvalitní výkony prostě očekávám jako samozřejmost. Ničuškina jsem jako průser nebral, jen jsem moc nevěřil že se udrží hned pro první sezónu, moc toho v KHL odehráno nemá. Na druhou stranu je kolem něj velkej hype, možná i to mu pomohlo zůstat nahoře. Uvidíme.

Re: Předsezónní příprava 2013

Takto by mohla vypadat sestava pro první zápas.

Daley bude asi OK, takže Benn či Connauton budou out. Peverley bude chybět, ale asi jen 1 zápas, pak by asi byl odeslán dolů Mueller.

Jamie Benn-Tyler Seguin-Erik Cole

Ray Whitney-Cody Eakin-Alex Chiasson

Shawn Horcoff-Vern Fiddler-Valeri Nichushkin

Antoine Roussel-Chris Mueller-Ryan Garbutt

Lane MacDermid

Alex Goligoski-Sergei Gonchar

Brenden Dillon-Stephane Robidas

Kevin Connauton-Jordie Benn


Kari Lehtonen

Dan Ellis