Re: Předsezónní příprava 2013

Bál jsem se,že si budu dýl zvykat,ale za mě fajn.

17 (edited by Gulis 20.9.2013 06:36:15)

Re: Předsezónní příprava 2013

Já si počkám z hodnocením, až do názoru Františky.

Re: Předsezónní příprava 2013

Re: Předsezónní příprava 2013

ta barva je prostě příšerná...

20 (edited by Mikesz 20.9.2013 10:47:39)

Re: Předsezónní příprava 2013

barva je výborná. Minimálně kvůli toho, jak je jedinečná.
btw, divím se, že to říkáš zrovna ty, když máš v oblibě Švédy. Ti mají teprve příšerné dresy. smile

Alex: „Pojďte se strýčkem... Poslechněte si andělský trubky a ďábelský trombóny. Zvu vás!“
Hero

Re: Předsezónní příprava 2013

jo, tak jedinečnost je asi ten nejlepší výraz wink
nezkoušej mě...

Re: Předsezónní příprava 2013

Ta barva právě že vypadá výborně a schválně jsem koukal na řadu záběrů a prostě jde poznat, že jde o zelenou. A má šmrnc.

Co na tom, kdyby ta zelená byla tmavší a v TV by vypadala černě...to by bylo na nic.

BTW, prý řada týmů chce mít zelené dresy, asi za rok, takže máme kliku, že máme svoji zelenou, oni budou mít jiné zelené.

Já mám zelenou moc rá a jsem rád, že jsme se touto cestou vydali. A ty žluté, švédské, dresy raději také nekomentuji. smile Finské jsou lepší. wink

Re: Předsezónní příprava 2013

Naši mladí dali Panterům 4:1. To jsem nečekal, ta sestava byla hodně zajímavá. Ellis chytal výborně.

Re: Předsezónní příprava 2013

Mě se dresy hodně líběj. Zpočátku to byl nezvyk, ale myslím, že jsou hodně dobrý. Ale nejvíc je budu mít rád, až v nich kluci zvednou Stanley Cup smile

Re: Předsezónní příprava 2013

Gorbi, tak to si do té doby stačíš udělat další vysokoškolský titul. wink

Re: Předsezónní příprava 2013

Héééj, já se chci ještě dožít dalšího Stanley Cupu v Dallasu smile BTW VŠ titul nemám.

Re: Předsezónní příprava 2013

Tak to já se chci dožít taky...

Re: Předsezónní příprava 2013

Re: Předsezónní příprava 2013

Dneska prohra se STL v OT. Not bad.

Re: Předsezónní příprava 2013

Tak poslední zápas je za námi. Avs 5:1 a na ds.com je i video. A celkem pěkné góly. Hlavně Ničuškin.