676 (edited by S.T.A.R.64 19.6.2013 21:02:12)

Re: Novinky

Já si pamatuju, že jsem viděl v roce 2000 jak jsme hráli finále s Jersey všech 6 zápasů finále a to mi tehdy nebylo ani 10 let. Na památku těchto časů mám budík u všech hodin (pokud ho zrovna nepotřebuju) nastaven na čas 1:50 big_smile

I pád na držku je pohyb dopředu...

Re: Novinky

Jak málo nám tehdy chybělo k tomu, abychom měli double smile Já si pamatuju, jak jsme se strašně setkávali v play off s Oilers.

Kari je nejlepšííí!!!

Re: Novinky

I pád na držku je pohyb dopředu...

Re: Novinky

Kari je nejlepšííí!!!

Re: Novinky

681

Re: Novinky

mal som 8 rokov, len ráno výsledky na teletexte no :-)

682

Re: Novinky

Tak to ja som bol na tom uplne rovnak so Steinerom smile

Re: Novinky

Nevím proč, ale nejvíc si z playoff 1999 pamatuji zápas číslo 5 série s Buffalem. 2:0.

Re: Novinky

The Dallas Stars announced today that the team has signed forward Travis Morin to a two year, two-way contract and forward Colton Sceviour to a one year, two-way contract.

Re: Novinky

Lindy Ruff bude novým koučem DS. Hledání je tedy u konce. Torts ani Blashill už rozhovory dělat nebudou. Osobně jsem sice chtěl někoho jiného, ale té volbě rozumím. Ruff je tvrdý kouč starého typu. JN preferoval AV, ale ten nám dal košem, a tak dojde Ruff.

Po AV bych raději Blashilla, nicméně tam bylo určité riziko opakování výkonů GG. A proces učení se. To s Ruffem nehrozí, otázka ale je, jak si to sedne.

Re: Novinky

Tak na ty naše ,,darebáky,, snad může platit jen přísná ruka wink

I pád na držku je pohyb dopředu...

Re: Novinky

Tak všechny zdroje to zatím stáhly...takže ještě to není hotové.

Re: Novinky

Jak jsme tu probírali ty dresy a logo, apod. Tak jsem o tom hodně přemýšlel. Když to budu rozebírat po částech, tak mám výhrady také celkem asi ke všemu. Barvu bych volil také tmavší, ale ta by nebyla unikátní a TV by nebyla vidět, takže to chápu. U loga je také pár věcí, které bych změnil, shoulder patch, to samé. Ale nemohu si pomoci, dohromady to všechno zapadá. Když vidíme ten dres naživo, tak ta barva je OK, logo taky, jako celek je to luxusní...prostě jako celek se mi ty dresy sakra líbí.

Re: Novinky

Jojo taky sem se časem "ošmelil" akdyž sem to teď aji viděl na tom Jamiem na ledě tak to nevypadalo zase tak strašně.. a časem si zvyknu úplně smile Ale teda kšiltovku co jsem si teď koupil tak mám na památku ještě se starým logem big_smile

Kari je nejlepšííí!!!

Re: Novinky

Já dneska koukal na naše původní logo a zatím jsme neměli lepší.