631

Re: Novinky

632 (edited by steiner 13.6.2013 11:12:50)

Re: Novinky

Tak dle mého je AV pořád favoritem, ale asi je ještě někdo další, neb s ním by JN mohl hned podepsat. Asi ještě chce pár lidí proklepnout. S AV se už potkal 2x.

Anglicky, to je základ, potom se nedivím, když někdo nemá info a jeho názory jsou pak out. wink

633

Re: Novinky

už mě s tím neser ty názorovej out(e)!!!! wink

Umím, abych si to lámaně přeložil, ale nechce se mi, chápeš?!? Jsem na to línej!!! big_smile

Re: Novinky

Lenost, to je největší překážka...tomu sice rozumím, ale být díky tomu mimo, to bych nesnesl.

635

Re: Novinky

je to o prioritách a hokej je u mě až za fotbalem a NHL až za HCS, tzn., že lenost souvisí s ochotou navýšit si kapacitu o zjišťování VŠECH relevantních informací. A ochotný nejsem, protože nemám kde brát (leda na úkor jiných zálib) - a přeskupovat se mi taky nechce, to je už moc zaběhlý...
Prostě se na to musíš dívat optikou člověka s odlišnými preferencemi než jsou tvé. A doufám, že mě tady nebudeš popotahovat za to, že dle tvého měřítka nejsem dostatečně kvalitní fanda Stars, protože o tom to snad není, ne?
smile

Re: Novinky

Tak pro mě jsou Stars číslo 1. Ty máš priority jinde, tím pádem je mi vše jasné. I taková Chelsea je u mě až za Stars. O obou klubech musím vědět maximum, jinak to nejde.

BTW, co je HCS?

637

Re: Novinky

Sparta.....vlastne vsechny Sparty wink Pak Arsenal a Stars ..... a pak Sampdoria, Swe a pak uz nic wink

638 (edited by steiner 13.6.2013 18:40:34)

Re: Novinky

Já to tušil. Tak to bys měl fandit spíš DRW, a ne Stars, ne? Samý hnusný červený týmy...až teda na Sampdoriu.

639

Re: Novinky

Je videt, ze neznas........Sparta = vzdycky RUDA.......cerveny jsou tak akorat slatanci wink

Re: Novinky

Rudá, to je ještě horší. smile wink Arsenal je červenej.

641 (edited by steiner 13.6.2013 18:54:52)

Re: Novinky

Re: Novinky

Hoši já jsem taky fanda Sparty od mala.

Re: Novinky

Já jsem patriot, takže mu mě vede FKMB, i když to je jak fandit Dallasu. hmm

644

Re: Novinky

645

Re: Novinky

Ná prvním místě Sparta , ale hned v zápětí Dallas! Arsenal je má třetí volba...