586

Re: Novinky

Ten druhý je pasé, tento je OK, to D je jasně odlišeno od hvězdy, ale je tam barva navíc...a záměr byl, aby tam nebyla další barva.

587

Re: Novinky

588 (edited by Gulis 6.6.2013 10:08:04)

Re: Novinky

Steinere takže ty máš vlastně pravdu a STARS a Tommy jenom blábolí do věcí kterým nerozumí ? Pochopil jsem to správně?:-)
Když se někomu nelíbí logo a tobě jo, tak ten druhý hned nemá vkus a snažíš se mu vnutit, že se mu to logo líbí. Připomínáš mi mého bratra, kterého mám sice rád, ale vím, že se celkem často chová jak ......

589

Re: Novinky

Alex: „Pojďte se strýčkem... Poslechněte si andělský trubky a ďábelský trombóny. Zvu vás!“
Hero

590

Re: Novinky

591

Re: Novinky

592

Re: Novinky

...Jestli má Tommy jiný náhled na logo než já, to je jeho svaté právo, nicméně pokud ignoruje argumenty, proč to není tmavší, apod., je to jen jeho problém...

to je jak blbej z hluchým..... big_smile
Takže naposled, hodnotím čistě můj vlastní pocit a dojem z nových dresů podle svého vlastního vkusu. Argumenty proč to je a není neřeším, protože ty nemají vliv na to co se mi líbí a co ne.
Ale ještě bych to mohl uvést na jiném příkladu, kdyby to náhodou nebylo dostatečně srozumitelné. Když se mi bude očima líbit tamta či ona blondýna, protože má luxusní prdelku a božský kozy, tak se to nezmění ani když mi do ouška pošeptáš, že to je vypočítavá kurva, která by nebyla k životu, páč by mi neuvařila svíčkovou a ani slipy nepřemáchla. Stejně tak nenechám voči na průměrný ťopině jen proto, že je v jádru z gruntu hodná, pálí jí to a chodí předčítat slepejm dětem pohádky.
Pochopils' co chtěl pan Tommy říct? wink

593

Re: Novinky

Alex: „Pojďte se strýčkem... Poslechněte si andělský trubky a ďábelský trombóny. Zvu vás!“
Hero

594

Re: Novinky

595

Re: Novinky

nice big_smile Máš můj respekt.

Alex: „Pojďte se strýčkem... Poslechněte si andělský trubky a ďábelský trombóny. Zvu vás!“
Hero

596

Re: Novinky

597

Re: Novinky

Tak ja som si ten test dal aj ked bol pre Mikesza a 8/10 smile

598

Re: Novinky

Já taky 8/10.

599

Re: Novinky

já byl za 7/10

600

Re: Novinky

...což znamená, že s klidnou hlavou a jen malou mírou rizika můžeme dát sraz v Thajsku big_smile