Re: Spekulace

Koukám, že plno lidí by tu obětovalo současnost na úkor budoucnosti. To jsem rád, že to vím. smile

347

Re: Spekulace

Eriksson pro mě nebyl nikdy TOP útočník, takže proto bych byl pro výměnu. Pokud by Jones uplatnil svůj potenciál, tak si myslím, že by mohl být přínosem už v nadcházející sezoně.

348

Re: Spekulace

Jeste ze je to jen nepodlozena a sterilni fantazie big_smile

Re: Spekulace

Loui není TOP útočník? WOW! Jako pokud se bavíme o tom, že není schopen tým táhnout, tak to souhlas, jinak je to super hráč za super cenu.

Ale Seth Jones by měl být budoucí TOP superstar. Navíc z Texasu...

350 (edited by Gulis 28.4.2013 10:04:50)

Re: Spekulace

Ano já považuju za TOP hráče ty , kteří dokážou táhnout tým. Takového my nemáme zatím ani jednoho a Lui jím nebude nikdy. Potenciál je v Bennovi,ale u něho už si taky nejsem moc jist. Samozřejmně Eriksson je kvalitní hráč  a jak píše Steiner za dobrou cenu, ale příjde mi , že nahradit ho půjde.

351 (edited by steiner 28.4.2013 10:20:43)

Re: Spekulace

Tak křídel máme hodně v systému. CHiasson může jít z fleku nahoru. A letošní playoff AHL mnohé napoví. Mimo jiné i to, kdo z beků půjde nahoru, a kdo do dža.

Ale abychom se zase nezbavili mnoha křídel, aby to nebylo pak nedostatkové zboží. wink

Re: Spekulace

Co tak čtu debaty na netu, tak fans DRW jsou smutní, že Nill odchází, doufali, že Hollanda jednou nahradí. Jak to tak vypadá, tak by to mohla být dobrá volba. A možná by mohl dotáhnout ještě nějaké další to detroitské know how. Ale třeba některé lidi ponechá na svých pozicích...

Re: Spekulace

Nevíte někdo jestli u nás bude JN ještě pokračovat v nějaké funkci nebo odešel z klubu nadobro?

I pád na držku je pohyb dopředu...

Re: Spekulace

Ještě se nic neví, ale dneska by to měli oznámit.

355

Re: Spekulace

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

Re: Spekulace

To jsem rád, že jsi se ozval...máme tu zásadní rozdíl v přístupu. smile

Re: Spekulace

Eric Nystrom @enystrom23 10hod
Thank you Stars fans for the amazing support! Keep the faith. Love you all!

Copak tohle znamená? Že otestuje UFA? Že podepíše jinde?

Re: Spekulace

Seth Jones tu nebude.Nebo ne hned po draftu,možná někdy v zářné budoucnosti.Letos budeme draftovat jinčí kalibry...
Co se Louíčka týče,souhlasim se Steinerem.

359

Re: Spekulace

To leda hovno...

Re: Spekulace