331

Re: Spekulace

Tak od Flyers s tým JJ dobrý vtip...

332

Re: Spekulace

Steinere, fajne, pak tedy stačí, aby vedení ofiko a nahlas řeklo, 3-4 roky s námi nepočítejte, buďte trpěliví, nečekejte zázraky, na PO zapomeňte bo dáváme dohormady nový kádr. Připravujeme mladé a postupně budeme doplňovat "zajímavými", "hvězdnými" nebo já nevím jakými hráči, abychom za těch několik let byli zase špička a PO bylo pravidelností. Do té doby bude PO spíš náhodou a příjemným překvapením.
Já si pak nebudu muset rvát žíly a spokojeně to přijmu. Ono mi ani nic jiného nezbude. Ale budu chtít sledovat progres, postupné smysluplné kroky. Těmi se teď nejsem jist a spíš kroutím nevěřícně hlavou než bych přitakával... Teď totiž všechny úkony vypadají spíš zoufale a nejasně...

333

Re: Spekulace

Tommy, pak s tím počítej, neb to k tomu spěje. Hráče není kde brát a pokud JN za ty naše hráče nezíská NHL ready hráče, ale drafty, potom to tak bude.

A od vedení to nečekej, neb to nikdy žádný tým neříká, neb by fans pár let nešli na hokej a tím pádem by měl klub problémy finančního rázu a to by mohl mít sakra důsledky na případné nákupy či samotné setrvání klubu v dané destinaci.

334

Re: Spekulace

Jak Heika dobře píše v tom článku, který jsem posílal, tak těch mladých beků máme plnou prdel, dají se čekat další výměny. Dneska nebo kolem draftu. A nabrali jsme plno ofenzivních beků, takže určitě nemohou všichni hrát.

Co mě zaráží, to je to, jak od zdi ke zdi věci děláme. Nejdříve samé defenzáky, pak ofenzáky, atd., jako kdyby to nemohlo být vyvážené.

335

Re: Spekulace

336

Re: Spekulace

Tak situace se mění. Jednou jsi v PO, podruhé ne.

Mě spíš zaráží ta nejasná identita. Je mi sice jasné, že hráči moc na trhu nejsou, ale i tak. Nemáme jasno, kam míříme, to vidím já jako hlavní problém.

337

Re: Spekulace

......a kdyz to napisu ja, tak brblam a placam wink

Re: Spekulace

Proslíchá se (nhlpro) big_smile že chceme trejdnout Robidase, víte o tom něco?

I pád na držku je pohyb dopředu...

339

Re: Spekulace

Chceme si ho nechat. On je Dallas Star, na rozdíl od Roye či Jágra. Ten tu musí zůstat. Vyměnit jen pokud dojde někdo zásadní.

Re: Spekulace

Uff... wink

I pád na držku je pohyb dopředu...

Re: Spekulace

Tohle není spekulace, jen moje fantazie.

Šli byste do výměny Erikssona a první volby v draftu výměnou za první volbu celkově? Seth Jones...

342

Re: Spekulace

S ťažkým srdcom ale asi áno. Stal by sa ikonou klubu akým bol Modano, naviac rodák z Texasu, čo viac k tomu dodať.
Na druhú stranu Loui je univerzál, nahradzuje sa ťažko.

The harder the battle, the sweeter the victory.

Re: Spekulace

Okamžitě beru, rodák z Texasu a jednička draftu, to je lepší marketing jak vyhaslá čtyřicetiletá hvězda z Evropy...

I pád na držku je pohyb dopředu...

344

Re: Spekulace

Ani omylem.....byt top bek....tak pro nas nepotrebnej wink

345

Re: Spekulace

Bez mrknutí oka bych to bral.