16 (edited by Mikesz 10.4.2013 08:03:52)

Re: Kings @ Stars 9.4.2013

co se to děje? big_smile

Jen připomínám, že je to letos poprvé, co jsme soupeře přejeli s rozdílem 4 branek.

Alex: „Pojďte se strýčkem... Poslechněte si andělský trubky a ďábelský trombóny. Zvu vás!“
Hero

Re: Kings @ Stars 9.4.2013

Tak tohle už fakt nechápu big_smile big_smile

Kari je nejlepšííí!!!

Re: Kings @ Stars 9.4.2013

toto není možné big_smile big_smile big_smile big_smile big_smile

Re: Kings @ Stars 9.4.2013

A teraz to už máme vo svojich rukách. Stačí udržať stratu na DRW a poslednom zápase RS ich poraziť. To by bola senzácia. lol

The harder the battle, the sweeter the victory.

Re: Kings @ Stars 9.4.2013

Já se nedivím, jako dlouholetý aktivní hokejista vím, co udělá pořádné provětrání týmu, leckdy to k ničemu není, ale jindy to tým může opravdu nakopnout, a připomínám, já ač nejsem nijak znalý historie Dallasu a nejsem žádný extrémní fanda, tak jsem Dallasu jako jeden z mála, snad jediný, kdo tady publikuje na foru, věřil a to je špatný "odborníci" Tady to není o žádném hokejovém umu, ty nejlepší hráče, co jsme letos měli v týmu, jsme  pustili, ale je to o tom, že dostali šanci jiní a ty dřou a celý tým je v laufu a já říkám PO bude, to je jisté, čeká nás totiž série vítězství, po tom co předvedli proti jednomu z nej týmů. Navíc šlape super obrana, není tolik vyloučených a taky se už zapojuje luiček a formu nastartoval tak akorát, Golgoski super, Fiddler má taky formu v pravý čas, super prostě, je Beník zatím stále nic moc, ale snad to přijde

Re: Kings @ Stars 9.4.2013

Zapomněl jsem na golmana, Kari je zraněný, ale Bachman to dochytal parádně

Re: Kings @ Stars 9.4.2013

Moc předbíhaš, tak jak máme sérii 3 výher, tak klidně může přijít série 5 proher. Jako každý rok od doby co nehrajeme PO.  Takže bych to nadšení ještě zmírnil.

Re: Kings @ Stars 9.4.2013

jo jo, my vždycky jedeme na vlnách......nahoru i dolů.

Re: Kings @ Stars 9.4.2013

Prečo nám dávajú takéto plamienky nádeje? sad( big_smile

Re: Kings @ Stars 9.4.2013

dovolím si parafrázovat známou reklamu Levných knih: NE! Radši draft.

Alex: „Pojďte se strýčkem... Poslechněte si andělský trubky a ďábelský trombóny. Zvu vás!“
Hero

Re: Kings @ Stars 9.4.2013

Tak vzniklá situace může být z hlediska budoucnosti spíše na škodu. Po odpískaný sezóně se začalo týmu prostě líp dejchat a v uvolněný atmosféře jsme urvali nějaký to vítězství navíc. Na druhou stranu asi nikdo z nás nečekal, že rupnem ve zbývajících 13 zápasech v řadě. Faktem je, že ten los není moc ideální a play off nakonec stejně hrát nebudem a po pátý v řadě skončíme těsně pod čárou. Co je na tom nejhorší je to, že potencionální top pick za posledních několik let je zase fuč sad

I pád na držku je pohyb dopředu...

27 (edited by Mikesz 10.4.2013 17:00:36)

Re: Kings @ Stars 9.4.2013

nikdy bych nečekal, že krásný hokej (dle sestřihu), výhry v řadě a drťka obhájce může být tak smutnou sportovní událostí. big_smile Souhlasím se STARem. Tedy s tím, že nám uteče dobrý draft. S tím, že se nemůžeme dostat do play-off, s tím ne. big_smile

Alex: „Pojďte se strýčkem... Poslechněte si andělský trubky a ďábelský trombóny. Zvu vás!“
Hero

28

Re: Kings @ Stars 9.4.2013

Já jsem to dneska trochu rozvedl v reportu. Pokud nebudeme vyhrávat i nadále, je tohle vzepjetí celkem zbytečné.

Na druhou stranu sme se dostali tam kde sme byli, než sme před play off prohráli třikrát v kuse.

Re: Kings @ Stars 9.4.2013

Zbytečné to dle mého není, ti mladí hráči vidí, jak se má hrát, jak se bojuje, vidí, jak Fiddle, Nystrom či Whitney do toho dávají vše, je to už tak trochu jako playoff, a to vše je důležité.

Jen je škoda, ža jsme takto nehráli celou sezónu. Bylo to tak tím Jágrem? Je vidět, že všechny brzdy jsme už poslali pryč a máme v týmu samé rychlíky a je to vidět. Navíc tam máme jen samé zodpovědné hráče.

Jak tu někdo psal. Máme to ve vlastních rukách. DRW sice musíme porazit, ale kdyby se zadařilo, tak bychom se na to nemuseli spoléhat. Hodně napoví opět další zápas.

A jak jsme šli rychle nahoru, tak rychle můžeme i dolů. 2 prohry a dobrý pick je zase zpátky. Stejně bychom draftovali maximálně ze 7. místa, tak to je horší, ale ještě se to může pokazit...ale i vylepšit, záleží, z jakého úhlu pohledu se na to kouká. Já jsem pro to totální pokažení a draftování z 15. či 16. místa. Mimochodem, pamatujete na tu tabulku kdysi, tehdy nám předpověděli PO na úkor DRW...to by byla sakra náhoda.